reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy i podejrzenia ciązy

Dołączył(a)
8 Kwiecień 2018
Postów
7
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Pisze tutaj, poniewaz potrzebuje porady.
Nie bralam tabletek antykoncepcyjnych 72 h w tym czasie kochajac sie z moim chlopakiem a on dochodzil we mnie. Doszlo do tego w niedziele, poniedzialek i wtorek i wtedy nie bralam tabletek. a od piatku boli mnie bardzo podbrzusze oraz strasznie napuchly mi sutki a piersi zrobily sie twarde. Zrobilismy dzisiaj z chlopakiem 2 testy z roznych firm ale wyszla 1 kreska a test bym caly rozowy ( nigdy takiego testu rozowego nie widzialam ) po 10 min test zrobil sie caly bialy, ale z 1 kreska. Czy jest szansa, ze jestem w ciązy, ale jest zbyt wczesnie zeby test to wykazal?
 
reklama
tez mi sie tak wydaje, ale martwi mnie ta rozowa plama na dwoch testach. Moze juz cos tam wychodzi, ale jest za malo tego hcg zeby wyszla ta 2 kreska. Powtorze test za tydzien i do tego te wszystkie typowe objawy ciazy mi doszly, ktorych nigdy wczesniej nie mialam
 
tez mi sie tak wydaje, ale martwi mnie ta rozowa plama na dwoch testach. Moze juz cos tam wychodzi, ale jest za malo tego hcg zeby wyszla ta 2 kreska. Powtorze test za tydzien i do tego te wszystkie typowe objawy ciazy mi doszly, ktorych nigdy wczesniej nie mialam
co do tej różowej plamy to poczytaj instrukcje testu, tam powinno być wyjaśnione czy to normalne, czy może test był wykonany nieprawidłowo, albo był wadliwy od początku
przed powtórzeniem testu możesz wcześniej zrobić badanie bety z krwi - będzie najbardziej wiarygodne
 
Test sie robi 2 tyg po owulacj(ostatnim stpsunku).10 dni po mozesz zrobić bete hcg.
Wcześniej niemożliwe zeby pokazal ciazw nawet wczesna wiec wadliwy test.
I tym bardziej objawów nie ma sie tak szybko.
 
Robilam wiele testow ciazowych i owulacyjnych i rozowe zabarwienie plytki mi sie zdarzalo nie raz, szczegolnie w momencie naciagania moczu. Wazne zeby wynik odczytac w czasie podanym w instrukcji danego testu. Wg mnie kreska to kreska, smugi nie maja nic do rzeczy. Moze troche "przesikalas" testy? W każdym razie, w tym momencie jest to strata pieniedzy - musisz jeszcze te kilkanascie dni poczekac w niepewnosci.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Do góry