reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

Dołączył(a)
8 Kwiecień 2018
Postów
7
Witam serdecznie
Przez 3 dni zapomnialam o tabletach antykoncepcyjnych i przez te 3 dni kochalam sie z chlopakiem a on dochodzil we mnie. W pozostale dni rowniez uprawialismy seks i dochodzil we mnie ale juz bralam tabletki. Minelo 10 dni od 1 stosunku podczas ktorego nie wzielam tabletek a on doszedl we mnie. Od 3 dni strasznie boli mnie podbrzusze, piersi strasznie mi napuchly, sutki sa strasznie wrazliwe na dotyk. Ból. Zauwazylam rowniez ze przestaly mi smakowac moje ulubione produkty. a wczoraj napuchlo mi dziaslo i podczas mycia zabow leciala mi krew. Dodam rowniez, ze nigdy w zyciu nie mialam zadnych bolesci podbrzusza, piersi ( nawet podczas okresu ) i nie leciala mi krew z dziasel. Czy jest szansa, abym byla w ciąży? Test planuje zrobic za tydzien, ale jakos chodzi mi to strasznie po glowie calymi dniami
 
reklama
Szansa jest zawsze. Zrobisz test to będziesz wiedziała. Chyba , że się zdecydujesz na beta hcg z krwi. Będziesz miała pewność wcześniej :)
 
No chyba sie zdecyduje na beta hcg z krwi bo ciekawosc nie daje mi spokoju a objawy typowo ciazowe. Robilam test 2 dni temu, ale no to owiele owiele za wczesnie.
 
Jeśli przewidujesz ciążę, to pierwsze, co powinnaś zrobić, to odstawić tabletki antykoncepcyjne.
Zrób badanie BetaHCG, w każdym laboratorium, wynik po kilku godzinach, koszt 30-40zł, nie trzeba być na czczo.
Co do objawów - możesz je sobie wkręcać, jak większość kobiet, które się zastanawiają, czy mogą być w ciąży, lepiej zrób badanie, zamiast szukać odpowiedzi w internecie.
 
reklama
Do góry