reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy, pozytyw?

Dołączył(a)
25 Luty 2020
Postów
10
Hej. Dziś powinnam dostać okresu. Temperatura w pochwie powyżej 37 stopnii. Czuje się dziwnie, cały czas chce mi się spać i nie mam typowych zachcianek jak przed okresem. Wręcz nie chce mi się jeść. Wczoraj dzień przed spodziewana miesiączka zrobiłam test. Nie był on z porannego moczu. Wydaje mi się, ze widać zarys drugiej kreski. Pojawiła mi się ona około 3-5 minut po wykonaniu testu.
 

Załączniki

  • 2F87AA21-F751-4CF2-8F77-37354E136F5D.jpeg
    2F87AA21-F751-4CF2-8F77-37354E136F5D.jpeg
    860,9 KB · Wyświetleń: 888
  • DE716359-73FF-49E4-B3C6-803C14B747D8.jpeg
    DE716359-73FF-49E4-B3C6-803C14B747D8.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 642
reklama
Dla mnie ten test jest wadliwy i do powtórzenia.
Czy temperaturę mierzysz prawidłowo, czyli codziennie, od dłuższego czasu, zawsze rano, przed wstaniem?
Bo inaczej nie jest miarodajna.
Zachcianki i senność to mogą być objawy ciąży, ale mogą być też objawami przesilenia, więc lepiej się nie nakręcać, tylko kupić drugi test i wykonać go jutro rano.
 
Cześć. Zarejestrowałam się specjalnie, by coś poradzić.
Ja właśnie karmię 7miesięczniaka, a testy w ogóle nie wychodziły!
Robiłam kilka w różnych odstępach czasu, o różnych porach, nic.. Zrobiłam w diagnostyce badanie poziomu hCG i umówiłam się do ginekologa. Miałam podwyższony poziom, lekarz potwierdził ciążę. Po wizycie lekarskiej, dokładnie w 6 tygodniu ciąży, dalej test wyglądał jakby był negatywny..
Nie wiem dlaczego tak było, ale przy kolejnej ciąży już nie będę się denerwować testami tylko badanie i będzie wszystko jasne. Polecam.
Trzymam kciuki!
 
Jak pisałam, u mnie na początku nie było śladu (A poziom hCG już był wysoki), a potem mąż twierdził, że widzi cień drugiej kreski, ale tylko on to widział..
Testy nie są wiarygodne
 
Dla mnie ten test jest wadliwy i do powtórzenia.
Czy temperaturę mierzysz prawidłowo, czyli codziennie, od dłuższego czasu, zawsze rano, przed wstaniem?
Bo inaczej nie jest miarodajna.
Zachcianki i senność to mogą być objawy ciąży, ale mogą być też objawami przesilenia, więc lepiej się nie nakręcać, tylko kupić drugi test i wykonać go jutro rano.
Tak mierze zawsze rano przed wstaniem. Mierze 3 cykl.
 
reklama
Hej. Dziś powinnam dostać okresu. Temperatura w pochwie powyżej 37 stopnii. Czuje się dziwnie, cały czas chce mi się spać i nie mam typowych zachcianek jak przed okresem. Wręcz nie chce mi się jeść. Wczoraj dzień przed spodziewana miesiączka zrobiłam test. Nie był on z porannego moczu. Wydaje mi się, ze widać zarys drugiej kreski. Pojawiła mi się ona około 3-5 minut po wykonaniu testu.
Hej
A robiłaś drugi test dzisiaj rano?dobrze by było powtórzyć, bo wydaje się że jest coś na rzeczy ;) a jak masz możliwość to wybierz się na pobranie krwii beta hcg wtedy będziesz miała 100% pewności.
 
reklama
Hej
A robiłaś drugi test dzisiaj rano?dobrze by było powtórzyć, bo wydaje się że jest coś na rzeczy ;) a jak masz możliwość to wybierz się na pobranie krwii beta hcg wtedy będziesz miała 100% pewności.
Nie, nie robiłam dziś. Czekałam czy dostanę dziś okresu bo dziś jest termin. Nie dostałam na obecna chwile. Zawsze bolą mnie bardzo piersi przed okresem teraz tylko bardzo mi spuchły i pobolewają w granicy sutków. Nigdy tak nie miałam. Poza tym na brzuchu pojawiło mi się coś takiego.
7504F341-F358-444B-979D-88E3789621C6.jpeg
 
Do góry