reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy, pozytyw?

Dołączył(a)
25 Luty 2020
Postów
10
Hej. Dziś powinnam dostać okresu. Temperatura w pochwie powyżej 37 stopnii. Czuje się dziwnie, cały czas chce mi się spać i nie mam typowych zachcianek jak przed okresem. Wręcz nie chce mi się jeść. Wczoraj dzień przed spodziewana miesiączka zrobiłam test. Nie był on z porannego moczu. Wydaje mi się, ze widać zarys drugiej kreski. Pojawiła mi się ona około 3-5 minut po wykonaniu testu.
 

Załączniki

  • 2F87AA21-F751-4CF2-8F77-37354E136F5D.jpeg
    2F87AA21-F751-4CF2-8F77-37354E136F5D.jpeg
    860,9 KB · Wyświetleń: 895
  • DE716359-73FF-49E4-B3C6-803C14B747D8.jpeg
    DE716359-73FF-49E4-B3C6-803C14B747D8.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 644
reklama
reklama
Mój test ciążowy to tez byla słabiutka kreska. Także według mnie jestes w ciąży. A czasem się zdarza, że od razu pojawia sie kresa czarna. Mi np. nie pojawila sie przez cala ciąże.
 
Mój test ciążowy to tez byla słabiutka kreska. Także według mnie jestes w ciąży. A czasem się zdarza, że od razu pojawia sie kresa czarna. Mi np. nie pojawila sie przez cala ciąże.
Miałaś podobny wynik testu i byłaś w ciąży?
Poczekam do jutra czy dostanę @, jak nie to zrobię kolejny test. Jakbym miała codziennie testować po 3 razy to wydałabym krocie na testy ciążowe.
 
Cześć. Zarejestrowałam się specjalnie, by coś poradzić.
Ja właśnie karmię 7miesięczniaka, a testy w ogóle nie wychodziły!
Robiłam kilka w różnych odstępach czasu, o różnych porach, nic.. Zrobiłam w diagnostyce badanie poziomu hCG i umówiłam się do ginekologa. Miałam podwyższony poziom, lekarz potwierdził ciążę. Po wizycie lekarskiej, dokładnie w 6 tygodniu ciąży, dalej test wyglądał jakby był negatywny..
Nie wiem dlaczego tak było, ale przy kolejnej ciąży już nie będę się denerwować testami tylko badanie i będzie wszystko jasne. Polecam.
Trzymam kciuki!
Mi też nigdy testy ciążowe nie wychodzą jak w niej jestem. Za to 2 razy mi test ciążowy wyszedł pozytywny nie będąc w ciazy[emoji23]
 
reklama
Do góry