reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy testnow

Alanyaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Lipiec 2021
Postów
12 763
Czesc Dziewczyny,

Jestem tu nowa i nie ukrywam że mimo, iż szukałam nie udało mi się znaleźć takiego wątku. Mianowicie, czy któraś z Was robiła kiedyś test ciążowy "testnow" strumieniowy? Na opakowaniu jest napisane, że jeśli druga kreska testowa jest jasniejsza od kontrolnej to oznacza to wynik negatywny. Pierwszy raz spotykam się z taką interpretacją wyników na teście ciążowym. Czy któraś z Was ma może doświadczenie z tymi testami? A być moze u którejś z Was pojawiła się druga , trochę bledsza kreska na tym teście , a mimo to okazało się że to ciąża ? Oczywiście taki test jest do powtórzenia, ale z ciekawości pytam czy któraś miała tak z tym właśnie konkretnym testem.
 
reklama
Ktoś kiedyś pokazywał taka instrukcje jakiegoś testu, dziwne to, ale skoro tak jest napisane na instrukcji to trzymałabym się instrukcji 🤷‍♀️
 
Ktoś kiedyś pokazywał taka instrukcje jakiegoś testu, dziwne to, ale skoro tak jest napisane na instrukcji to trzymałabym się instrukcji 🤷‍♀️
Hmmm co o tym myślisz ?
 

Załączniki

  • IMG_20210703_113754.jpg
    IMG_20210703_113754.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 258
  • IMG_20210703_114046.jpg
    IMG_20210703_114046.jpg
    310,7 KB · Wyświetleń: 257
Gdyby był to test każdej innej firmy, już bym się po cichu cieszyła, bo zwykle nawet jasna druga linia oznacza wczesna ciążę. Że też akurat taki dziwny test kupiłam... 🙈
 
Dziekuje Wam dziewuszki za Wasze opinie i tak zrobię oczywiście, bo nie da mi to spokoju hihi :) Bardziej zastanawia mnie czy któraś z Dziewczyn na forum ten konkretny test kiedykolwiek robiła i jakie ma z nim doświadczenia. Podczas zakupu nawet nie zwróciłam uwagi na instrukcje z tylu opakowania, tak inną, niż większość testów. Pozostaje mi powtórzyć i wszystko będzie jasne , dam znać na wypadek gdyby ktoś kiedyś miał podobna zagwostke. Pozdrowionka
 
Hej dziewczyny, odzywam się z ranca, z powtórzonym testem, z normlana , klasyczna interpretacja wyniku :p Mam bladziocha! 🥳 Udało sie w 10 cyklu starań, mimo prawidłowych wynikow badań, po 12 latach doustnej antykoncepcji bez żadnych przerw. Juz powoli traciłam nadzieję, a tu taka niespodzianka. Za parę dni pójdę na betę i sprawdzę przyrost po 48h. Powodzenia dla Was!
 
reklama
Hej dziewczyny, odzywam się z ranca, z powtórzonym testem, z normlana , klasyczna interpretacja wyniku :p Mam bladziocha! 🥳 Udało sie w 10 cyklu starań, mimo prawidłowych wynikow badań, po 12 latach doustnej antykoncepcji bez żadnych przerw. Juz powoli traciłam nadzieję, a tu taka niespodzianka. Za parę dni pójdę na betę i sprawdzę przyrost po 48h. Powodzenia dla Was!
Daj znać jak beta. Trzymam kciuki 🤞 powodzenia 🙂
 
Do góry