reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
24 Kwiecień 2021
Postów
4
Cześć dziewczyny
Jestem w 37 dc i zrobiłam test ciążowy cyfrowy, clear blue (te który pokazuje tydzień ciąży) zrobiłam z pierwszego moczu dziś koło 9, ale jakieś 10-15min wcześniej wypiłam trochę wody może 150 ml, większe pół kubka, czytałam że w dzien robienia testu, przed zrobieniem nie powinno się pić płynów w większej ilości, zażyłam też chwilę przed zrobieniem gripex przeciwbolowy i przeciwgorączkowy (nie wiem czy to ma coś do rzeczy ale wolę spytać) wydaje mi się że tak szybko nie rozcienczylo by mi to moczu ale no nie wiem, więc ten dzisiejszy pokazał mi brak ciąży, wczorajsze 2 płytkowe negatywne, i z zeszłego wtorku też negatywne, moje cykle 28-33 dni ,teraz trochę mi się spóźnia sporo się stresowałam, co myślicie o tym, macie jakieś doświadczenie z testami cyfrowymi?
Każda odpowiedź na wagę złota, pozdrawiam. :))
 
reklama
Jeżeli testy wychodzą negatywne to ciąży nie ma. Stres może też opóźnić miesiączkę. Dla pewności możesz zrobić bete
Nie mam niestety możliwości pójścia na bete, dlatego aż 5 różnych testów za mną, tylko czy mogę im juz zaufać, gdyby to ciąża zatrzymała okres to by to wykrył
 
Po takim czasie testy powinny być wiarygodne. Jeżeli w przyszłym tygodniu nie dostaniesz miesiączki to może dobrze by było, żebyś poszła do ginekologa
 
Po tyg gdy nir dostałam@ a testy byly neg poszłam do gina. Wszystko było ok mówiła, że jestem jakby przed owu co było dziwne i kazała czekać za @ do miesiąca. Po. Miesiącu wrócić w razie w po leki
 
reklama
Po tyg gdy nir dostałam@ a testy byly neg poszłam do gina. Wszystko było ok mówiła, że jestem jakby przed owu co było dziwne i kazała czekać za @ do miesiąca. Po. Miesiącu wrócić w razie w po leki
Ja też mam wrażenie że owulacja mogła się przesunąc, maksymalnie wydaje mi się że 7 dni ale oczywiście pewności nie mam, ale okres dziś już powinien być
 
Do góry