reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Kamila1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2021
Postów
215
Cześć dziewczyny :)
W tym cyklu miałam monitoring, owulacja była we wtorek bądź środę tydzień temu (w środę na USG był już pęknięty pęcherzyk, był to 18 bądź 19 dzień cyklu)
Kiedy najszybciej mogę testować?
Dodam, że cykle mam nieregularne, tydzień temu byłam u endokrynologa i okazało się że mam niedoczynność tarczycy i to jest prawdopodobnie główny winowajca (jeżeli chodzi o nieregularne cykle).
Mniej więcej od weekendu czyli już ok. tygodnia bolą mnie piersi, ale nie bolą mnie całe, tylko środek + sutki + kłucie jajników od czasu do czasu naprzemiennie.
Pozdrawiam :)
 
reklama
reklama
9-10 dni po owu to minimum, chociaż i wtedy może jeszcze nie wyjść. 14 dni powinno być już wiarygodne, ale zwróć uwagę na czułość testu - najlepiej 10.
Ewentualnie możesz pójść na betę. Wychodzi szybciej, bo hormon najpierw pojawia się we krwi i jest bardziej wiarygodna.
 
Do góry