reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Ale myślę że powinien być choć cień na tym 25. Teraz to już nie wierzę że mogę mieć 2 kreski.
coś Ty. Zwłaszcza jak był innej firmy. Miałam ostrą jazdę na testowanie w tej ciąży i np zrobiłam sobie test na pamiątkę jak odebrałam betę (3500 j) i jeszcze jeden innej firmy. Nie pytaj dlaczego 🤣 No i ten z tej firmy co robiłam cały czas wyszedł mocno, kreska była mocniejsza od testowej, a ten innej firmy wyszedł taki, że ledwo było tę kreskę widać. Przy dużej becie i ponad tydzień po spodziewanej @. Musimy poczekać do jutra. Kup najlepiej dwa identyczne.
 
Myślę, że nie ma co gdybać najlepiej powtórzyć test tej samej firmy ;) Przy nieregularnych cyklach bierzemy pod uwagę najdłuższy cykl ostatnich miesięcy. U mnie cykle ok 40 dni i kreska była wyraźnie różowa, ale podejrzewam, że zależy to od producenta :)
 
coś Ty. Zwłaszcza jak był innej firmy. Miałam ostrą jazdę na testowanie w tej ciąży i np zrobiłam sobie test na pamiątkę jak odebrałam betę (3500 j) i jeszcze jeden innej firmy. Nie pytaj dlaczego 🤣 No i ten z tej firmy co robiłam cały czas wyszedł mocno, kreska była mocniejsza od testowej, a ten innej firmy wyszedł taki, że ledwo było tę kreskę widać. Przy dużej becie i ponad tydzień po spodziewanej @. Musimy poczekać do jutra. Kup najlepiej dwa identyczne.
Dziękuję ❤️ tak zrobię
 
reklama
Do góry