reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

reklama
Kwas foliowy biore codziennie tylko nurtuje mnie pytanie co z duphastonem? Bo bralam do 18 kwietnia a 19 zrobilam test czyli wczoraj i nie wiem co teraz zrobic.. czy poczekac do piatku za druga beta zeby sie potwierdzila ciaza i zadzwonic wtedy do ginekologa sie dowiedziec?
 
Kwas foliowy biore codziennie tylko nurtuje mnie pytanie co z duphastonem? Bo bralam do 18 kwietnia a 19 zrobilam test czyli wczoraj i nie wiem co teraz zrobic.. czy poczekac do piatku za druga beta zeby sie potwierdzila ciaza i zadzwonic wtedy do ginekologa sie dowiedziec?
Ja bym brała dalej tym bardziej, że Beta pozytywna. Lekarka zawsze mi mowila, że jak zobacze dwie kreski badz pozytywną betę duphaston mam brać dalej.
 
Mam jeszcze okolo 30 tabletek bo to moj pierwszy cykl z duohastonem i mam go brac dopoki nie pojde do ginekologa?
Bierz, bierz. Normalnie dziewczyny odstawiają dupka jej wyjdzie im negatywny test, a w przypadku ciąży mają brać. I biorą potem jeszcze przez długie tygodnie. Odstawienie go to najgorsze co możesz teraz zrobić (o ile nie mamy ciąży pozamacicznej- oby nie).
 
reklama
Do góry