reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2022
Postów
4
Cześć dziewczyny 🙂
Dajcie mi proszę znać, czy widać tu drugą kreskę czy po prostu mi się coś wydaje.
IMG_20220625_070752.jpg
 
reklama
Dzisiaj to zrobię, dziękuję za odpowiedź 🙂
Podkreślę, że test był robiony wczoraj po 11 a wynik zobaczyłam wieczorem bo wrzuciłam go do kosmetyczki. Po dwóch minutach nie było widać cienia, a wieczorem już tak.
 
po takim czasie nie odczytujemy. Kreska fabryczna.
Rozumiem. Choć tak, jak czytam tutaj posty wielu dziewczynom pomimo odstępu kilku godzin jednak potwierdzono ciążę.
No nic sprawdzę to za kilka dni raz jeszcze, choć szczerze mówiąc w poprzednich ciążach (2) miałam podobnie nigdy testy Mi nie pokazywały widocznej drugiej kreski lecz mega słabą. Ale nie ukrywam, że miałam małą nadzieję.
 
Rozumiem. Choć tak, jak czytam tutaj posty wielu dziewczynom pomimo odstępu kilku godzin jednak potwierdzono ciążę.
No nic sprawdzę to za kilka dni raz jeszcze, choć szczerze mówiąc w poprzednich ciążach (2) miałam podobnie nigdy testy Mi nie pokazywały widocznej drugiej kreski lecz mega słabą. Ale nie ukrywam, że miałam małą nadzieję.
tego Ci życzę, jednak jeśli w ciągu 5 minut nic nie było, taka kreska niewiele wróży. Nie ma co się kierować tym, co komu kirdys wyszło, bo tylko niepotrzebnie się nakręcisz. Jeżeli jest to ciąża, to zarówno dziś czy jutro kreska już powinna być bardziej widoczna niż wczoraj.


Nadzieja jest dopóki nie ma miesiączki. Testy płytkowe pink niestety robią to co masz na zdjęciu po czasie. Sama wiele przepłakałam jak potem dostałam okres.

Kup pink strumieniowy, tam nic fabrycznego nie wyjdzie. Jeśli jest ciąża to wyjdzie.
 
tego Ci życzę, jednak jeśli w ciągu 5 minut nic nie było, taka kreska niewiele wróży. Nie ma co się kierować tym, co komu kirdys wyszło, bo tylko niepotrzebnie się nakręcisz. Jeżeli jest to ciąża, to zarówno dziś czy jutro kreska już powinna być bardziej widoczna niż wczoraj.


Nadzieja jest dopóki nie ma miesiączki. Testy płytkowe pink niestety robią to co masz na zdjęciu po czasie. Sama wiele przepłakałam jak potem dostałam okres.

Kup pink strumieniowy, tam nic fabrycznego nie wyjdzie. Jeśli jest ciąża to wyjdzie.
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zaraz dla pewności kupię inny test, aby faktycznie pozbyć się tej niepewności.
 
reklama
Do góry