reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
A mam jeszcze pytanie. W razie co kiedy zapisać się na pierwsza wizytę do ginekologa? To byłaby moja pierwsza i jeszcze nie bardzo się w tym orientuje
 
A mam jeszcze pytanie. W razie co kiedy zapisać się na pierwsza wizytę do ginekologa? To byłaby moja pierwsza i jeszcze nie bardzo się w tym orientuje

Teraz coraz więcej lekarzy jest zwolennikiem wizyt około 5 tc a nie jak kiedyś 7tc.
Wtedy niewiele jeszcze widać na usg, ale można potwierdzić, że ciąża jest w macicy.
Zobaczysz jaka będzie beta w poniedziałek, powinna podwajać się co 2 dni i jak osiągnie ponad 1000 lekarz już powinien zlokalizować pęcherzyk
 
reklama
Teraz coraz więcej lekarzy jest zwolennikiem wizyt około 5 tc a nie jak kiedyś 7tc.
Wtedy niewiele jeszcze widać na usg, ale można potwierdzić, że ciąża jest w macicy.
Zobaczysz jaka będzie beta w poniedziałek, powinna podwajać się co 2 dni i jak osiągnie ponad 1000 lekarz już powinien zlokalizować pęcherzyk
dziękuje za pomoc ☺️
 
Do góry