reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
31 Styczeń 2023
Postów
8
Test z wieczornego moczu , czy on jest negatywny, na moje oko tak , ale no nie wiem może widzicie tutaj jakiś cień ? Cykle 26-28 , okres spóźnia się 2 tygodnie , ostatni stosunek 28 dni temu , i skąd takie duże opóźnienie 🤔🤔 czy mozna wykluczyć CIĄŻĘ NA tym etapie ?
 

Załączniki

  • 20230131_213906.jpg
    20230131_213906.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 346
  • 20230131_171803.jpg
    20230131_171803.jpg
    958,1 KB · Wyświetleń: 186
reklama
Test z wieczornego moczu , czy on jest negatywny, na moje oko tak , ale no nie wiem może widzicie tutaj jakiś cień ? Cykle 26-28 , okres spóźnia się 2 tygodnie , ostatni stosunek 28 dni temu , i skąd takie duże opóźnienie 🤔🤔 czy mozna wykluczyć CIĄŻĘ NA tym etapie ?
Testy negatywne , mozliwe ze problemy hormonalne ,torbiele lub inne ginekologiczne problemy . Moge ci doradzic konsultacje z ginekologiem to powinnas miec odpowiedz opoznienia okresu
 
Testy negatywne , mozliwe ze problemy hormonalne ,torbiele lub inne ginekologiczne problemy . Moge ci doradzic konsultacje z ginekologiem to powinnas miec odpowiedz opoznienia okresu
Dzięki ślicznie z odpowiedź 😊, torbiele raczej nie , ostatnio hormony też badane i w normie 😐, no ale nikt tu z was nie jest wróżkami więc trudno też coś doradzić, a isc na bete ? Czy raczej testy by już wychodziły dodatnie i nie ma sensu latać po labolatoriach ?
 
Dzięki ślicznie z odpowiedź 😊, torbiele raczej nie , ostatnio hormony też badane i w normie 😐, no ale nikt tu z was nie jest wróżkami więc trudno też coś doradzić, a isc na bete ? Czy raczej testy by już wychodziły dodatnie i nie ma sensu latać po labolatoriach ?
Wydaje mi sie ze przy opoznieniu 2 tyg testy plytkowe juz powinny miec druga gruba kreche . Dla mnie bez sensu beta . A nie mialas ostatnio wiecej stresu lub moze gdzies wyjezdzalas ? Czynniki zewnetrzne tez maja duzy wplyw .
 
Wydaje mi sie ze przy opoznieniu 2 tyg testy plytkowe juz powinny miec druga gruba kreche . Dla mnie bez sensu beta . A nie mialas ostatnio wiecej stresu lub moze gdzies wyjezdzalas ? Czynniki zewnetrzne tez maja duzy wplyw .
Bywały grosze miesiące pod względem stresu a jednak miesiaczka była zawsze w czasie , fakt ostatnio zmieniłam miejsce zamieszkania , trochę zawirowań z przeprowadzką i stresu jak to przy remontach bywa , ale nie sądziłam że to może się odbić na miesiaczce 🤔, więc pierwsza myśl u mnie ciąża ale no testy negatywne, a nic się nie zapowiada na to żeby ten okres nadszedł , żadnych bóli itp
 
Bywały grosze miesiące pod względem stresu a jednak miesiaczka była zawsze w czasie , fakt ostatnio zmieniłam miejsce zamieszkania , trochę zawirowań z przeprowadzką i stresu jak to przy remontach bywa , ale nie sądziłam że to może się odbić na miesiaczce 🤔, więc pierwsza myśl u mnie ciąża ale no testy negatywne, a nic się nie zapowiada na to żeby ten okres nadszedł , żadnych bóli itp
Zrobisz jak uwazasz ale ja na twoim miejscu I tak udalabym sie na konsulatacje ginekologiczna . Podejrzewam ze to nie ciaza bo testy negatywne ale tam na usg bedziesz miala pewnosc co sie dzieje . Jesli narazie chcesz poobserwowac jeszcze organizm to poczekaj jeszcze tydzien , jak nie dostaniesz dalej miesiaczki to idz :) ale tera tak patrze na test jaki robilas . Te pinki nie raz przeklamuja , to moze jednak dla pewnosci w najblizszych dniach zrob bete
 
Ostatnia edycja:
Zrobisz jak uwazasz ale ja na twoim miejscu I tak udalabym sie na konsulatacje ginekologiczna . Podejrzewam ze to nie ciaza bo testy negatywne ale tam na usg bedziesz miala pewnosc co sie dzieje . Jesli narazie chcesz poobserwowac jeszcze organizm to poczekaj jeszcze tydzien , jak nie dostaniesz dalej miesiaczki to idz :) ale teraz na patrze na test jaki robilas . Te pinki nie raz przeklamuja , to moze jednak dla pewnosci w najblizszych dniach zrob bete dla pewność
A jeśli ostatni stosunek 30 dni temu 2 tyg opóźnienie miesiaczki to czy ginekolog zobaczyłby już ewnetulana ciążę?, czy poczekac jeszcze tydzień , Bo z tymi testami to różnie bywa
 
No teoretycznie powinnas miec 6-7 tydz jesli to faktycznie bylaby ciaza to na usg napewno byloby juz cos widac . A jesli, nie ciaza to I tak ginekolog pewnie dojdzie do tego skad opoznienie
 
reklama
Ja jestem teraz w 8 tyg ciazy . W 6 tyg mialam juz bijace serce
O to gratulacje❤️, ja właśnie gdzieś czytałam że jakaś kobietka tutaj poszla na usg od miesiaczki niby 6 tyg a tu na usg nic , przerażona , a jej się chyba tak przesunęło że dopiero za tydzień czy tam dwa było coś widac , no to nic poczekam umowie się za tydzień , no i wtedy będę mieć pewność na czym stoję
 
Do góry