reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
Cześć, taki wynik testu po 3 minutach, około 16 dzień po owulacji. Czy coś tu widać czy tylko się łudzę? :(
 

Załączniki

  • IMG_9972.jpeg
    IMG_9972.jpeg
    209,6 KB · Wyświetleń: 183
coś tam widać, sprawdź za parę dni, czy kreski beda mocniejsze. :)
Dziekuje wszystkim za interpretacje :) W ramach aktualizacji - zrobiłam dziś betę, wynik 39,54. Testy z Allegro różowe o nazwie MAMA (takie najtansze) nie pokazują nic, albo takie blade śladziki, ze tylko solidnie pod światło cokolwiek widać, byłam pewna że mam halucynacje
 
reklama
Dziekuje wszystkim za interpretacje :) W ramach aktualizacji - zrobiłam dziś betę, wynik 39,54. Testy z Allegro różowe o nazwie MAMA (takie najtansze) nie pokazują nic, albo takie blade śladziki, ze tylko solidnie pod światło cokolwiek widać, byłam pewna że mam halucynacje
super, czyli coś się dzieje. Widocznie owulacja była ciut później. :)
 
Do góry