reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Magda941234

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Luty 2023
Postów
23
Hej. Pisze,bo nie wiem co o tym myśleć. Może któraś z Pań miała podobnie... Chodzi o to,że obecnie jestem w 24 dniu cyklu za 5 dni powinnam dostać miesiączkę. Od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie mocne pragnienie,nie mogę się niczym napić 😂 i jestem strasznie rozdrażniona już od ponad tygodnia. Sama siebie nie poznaje z humorami. Mdli mnie wieczorami. Wczoraj popołudniu zrobiłam test ciążowy z ciekawości. Pojawiła się bardzo bladziutka kreska ale na tyle widoczna że nawet partner ja zauważył. Dziś rano o 5 zrobiłam test.kreski już nie było. Test fałszywie negatywne wiem że się zdarzają jeśli wykona się zbyt szybko ale czy pozytywny ? Czy któraś z Pań może miała taki przypadek i okazało się jednak że to ciąża
 
reklama
Hej. Pisze,bo nie wiem co o tym myśleć. Może któraś z Pań miała podobnie... Chodzi o to,że obecnie jestem w 24 dniu cyklu za 5 dni powinnam dostać miesiączkę. Od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie mocne pragnienie,nie mogę się niczym napić 😂 i jestem strasznie rozdrażniona już od ponad tygodnia. Sama siebie nie poznaje z humorami. Mdli mnie wieczorami. Wczoraj popołudniu zrobiłam test ciążowy z ciekawości. Pojawiła się bardzo bladziutka kreska ale na tyle widoczna że nawet partner ja zauważył. Dziś rano o 5 zrobiłam test.kreski już nie było. Test fałszywie negatywne wiem że się zdarzają jeśli wykona się zbyt szybko ale czy pozytywny ? Czy któraś z Pań może miała taki przypadek i okazało się jednak że to ciąża
Kreska w każdym pozytywny teście nawet 5 dni przed @(ostatnia moja ciąża) nigdy nie znikała. Możesz powtórzyć jutro z porannego moczu lub w dniu spodziewanej @.
Ps. A ta kreska, która się pojawiła była różowa czy szara(bo to mogła być kreska testowa)?
 
Do góry