reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2024
Postów
11
Hej mam pytanko mam druga kreskę dość nie widoczna i w innym miejscu niż powinna być dołączam zdjęcie może ktoś też tak miał i czy to aby ciaza xzy wprowadzenie w błąd,?
 

Załączniki

  • 20240416_155223.jpg
    20240416_155223.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 381
reklama
Miałam niby okres niby plamienie tydzień temu ale trwało jakieś 3 dni i w pierwszych dniach było tego krwawienia dość sporo myślałam że to okres ale po tym teście nie jestem przekonana
Kup drugi test, ja nawet teraz bym zrobiła na Twoim miejscu, jak drugi też pokaze kreske to wtedy wątpliwości będą rozwiane, co do krwawienia to kiedyś czytałam że może być też implantacyjne ale wtedy jest mniej obfite niż na okres i bez skrzepow, jeśli miałaś skrzepy to myślę że ten test jest felerny
 
Kup drugi test, ja nawet teraz bym zrobiła na Twoim miejscu, jak drugi też pokaze kreske to wtedy wątpliwości będą rozwiane, co do krwawienia to kiedyś czytałam że może być też implantacyjne ale wtedy jest mniej obfite niż na okres i bez skrzepow, jeśli miałaś skrzepy to myślę że ten test jest felerny
Ciężko mi stwierdzić czy były skrzepy czy nie bo jak tylko nastąpiło to krwawienie to chodziłam całkowicie zła że się Nie udało teraz aby czekać na wyniki z bety a jak ten test okaże sie wadliwy to już więcej nie będę robić tylko od razu na betę
 
reklama
Ciężko mi stwierdzić czy były skrzepy czy nie bo jak tylko nastąpiło to krwawienie to chodziłam całkowicie zła że się Nie udało teraz aby czekać na wyniki z bety a jak ten test okaże sie wadliwy to już więcej nie będę robić tylko od razu na betę
To jest moj pierwszy test który pokazał mi obecną ciaze, rozebrałam go bo się zalal czyli pod tym okienkiem gdzie powinny być widoczne kreski był mocz, a mimo wszystko pokazał ciaze, ale też nie wierzyłam bo przecież zalany, nie wytrzymałam i kupiłam drugi w rosmanie i również pokazał druga kreske
 

Załączniki

  • 20240321_112323.jpg
    20240321_112323.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 92
Do góry