reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test na płeć z sody

Poważnie piszecie o tej kapuście i sodzie????JA do USG mam jeszcze daleko , a moja ciekawość jest silniejsza odemnie . Przyjaciółka zza oceanu mówiła mi o teście na płeć dziecka, zrobiłam - wynik dziewczynka , mój matczyny instynkt też mówi że dziewczynka więc mam nadzieję że lekarz też mi to powie za kilka tygodni.











A ja myślałam, że wyszedł chłopczyk i to dwa razy...
Coś kręcisz... A testu nie polecam, zrobiłam i nijak ma się do rzeczywistości.

Ja też czekam na USG - zobaczymy :) Mam nadzieję że się potwierdzi z wynikiem testu (robiłam Intelligender), zrobiłam go dwa razy i za każdym razem wyszło że chłopiec :) Fajna sprawa , dużo pozytywnych emocji .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze .... logowałam się na forum u kumpeli ,również jest w ciąży i chyba dodała wpis za mnie,bo się nie wylogowałam . Zamawiałam test również dla niej żeby taniej wyszła przesyłka. Opinie są różne, u jednych się sprawdza u drugich nie , jedni są w 90 % a drudzy w tych 10 %. Ja mam pozytywną opinię bo wynik się potwierdził puki co na USG.
 
A co byś chciała więcej wiedzieć ? Ja kupiłam swój na allegro . Robisz go tak samo jak test ciązowy i kolory wskazują jaka płeć będzie . Ja polecam, moja koleżanka też robiła i opinię ma również pozytywną.
 
tego to jeszcze nie słyszałam, test na płeć z sody... Wolę jednak badać się z sposób normalny.
 
Wy chyba sobie żartujecie wszystkie, bo nie uwierzę, że dorosłe kobiety w 21 wieku wierzą w odgadywanie płci za pomocą sikania na sodę oczyszczoną. Taki poziom wiedzy jakoś nie idzie dla mnie w parze z umiejętnością pisania lub czytania.
Spróbujcie też ścisnąć swoją brodę i zobaczyć czy dołek czy rowek.
Albo napluć do fusów z herbaty podczas pełni księżyca.
 
Wy chyba sobie żartujecie wszystkie, bo nie uwierzę, że dorosłe kobiety w 21 wieku wierzą w odgadywanie płci za pomocą sikania na sodę oczyszczoną. Taki poziom wiedzy jakoś nie idzie dla mnie w parze z umiejętnością pisania lub czytania.
Spróbujcie też ścisnąć swoją brodę i zobaczyć czy dołek czy rowek.
Albo napluć do fusów z herbaty podczas pełni księżyca.
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry