reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test negatywny i brak okresu

Dołączył(a)
18 Lipiec 2022
Postów
3
Witam.

Podejrzewam że piszę w złym wątku za co przepraszam. Pierwszy raz jestem na tym forum. Wizytę u ginekologa mam jutro (19.07.2022) ale nie daje mi to spokoju dlatego zdecydowałam się napisać ten wątek. Może ktoś miał taki przypadek jak ja teraz.

Okres spóźnia mi się dzisiaj 9 dzien. Bóle w podbrzuszu mam takie jak przy okresie lecz jego nie ma 🙈

Robiłam test ciążowy wczoraj. Wyszedł negatywny.

Z objawów ciąży w sumie nie mam. Jedyne co to często chodzę do łazienki, mąż twierdzi że mam strasznie zmienne nastroje oraz czuję się strasznie zmęczona ciągle.

Czy był ktoś w takiej sytuacji ?

Pozdrawiam 😊

Natalia
 
reklama
Jeśli test ciążowy wyszedł negatywny to ciąży na chwilę obecną nie ma i objawy nie są na pewno ciążowe :) spóźnienie okresu może mieć wiele przyczyn np cykl bezowulacyjny albo przesunięcie owulacji. Lekarz zerknie co i jak i podpowie :)
 
Ja tak miałam, okres spóźniał mi sie 20 dni, codziennie czułam jakby miał przyjść a nic z tego, poszłam do ginekologa i miałam wywoływany tabletkami.
 
Do góry