reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test negatywny w dniu miesiączki

Puchatymis

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Styczeń 2022
Postów
566
Cześć, czy któraś miała może że test pozytywny wyszedł dopiero po terminie miesiączki?
Wczoraj miałam 31 dc i niestety negatyw, dziś już wieczór 32 dc okresu nie widać ale nie testowałam
 
reklama
Właściwie to nie. Wgl w tym cyklu słaby pms. Od wczoraj chodzę nerwowa i bolą trochę piersi i serio minimalnie brzuch. Rano powtórzę test tylko mam 25 ulm
To ciężko stwierdzić kiedy dokładnie ta owulacja była, jeśli w żaden sposób nie była kontrolowana ( monitoring, testy, temp) mogła się przesunąć nawet o kilka dni a wtedy tak samo przesuwa się miesiączka. Powtórz ten 25 jutro, jeśli masz regularne cykle, to test powinien być wiarygodny, jeśli będzie negatyw a miesiączki dalej nie będzie poszłabym na betę bo to najpewniejsze potwierdzenie lub wykluczenie
 
To ciężko stwierdzić kiedy dokładnie ta owulacja była, jeśli w żaden sposób nie była kontrolowana ( monitoring, testy, temp) mogła się przesunąć nawet o kilka dni a wtedy tak samo przesuwa się miesiączka. Powtórz ten 25 jutro, jeśli masz regularne cykle, to test powinien być wiarygodny, jeśli będzie negatyw a miesiączki dalej nie będzie poszłabym na betę bo to najpewniejsze potwierdzenie lub wykluczenie
Jutro rano idę na badania tarczycy wiec teoretycznie mogę od razu zrobić bete. Ostatni dzień cyklu taki najbardziej gdzieś realny to seks w 14 dc i 22dc. Jeżeli wtedy się coś zadziało to już chyba beta coś pokaże?
 
Jutro rano idę na badania tarczycy wiec teoretycznie mogę od razu zrobić bete. Ostatni dzień cyklu taki najbardziej gdzieś realny to seks w 14 dc i 22dc. Jeżeli wtedy się coś zadziało to już chyba beta coś pokaże?
Zdecydowanie, beta z krwi potwierdzi albo wykluczy, chyba, ze owulacja była po 22dc ale to bym raczej wykluczyła, No chyba ze masz bardzo nieregularne cykle.
 
reklama
Do góry