reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacji

Dołączył(a)
25 Sierpień 2023
Postów
2
Cześć dziewczyny. Mam pytanie. Czy ten test wyglada na pozytywny ? Mialam dzis usg u gin i podobno mam owulacje ale test nie wyglada jak by to był pozytywny wynik...
 

Załączniki

  • received_826914402179238.jpeg
    received_826914402179238.jpeg
    44,2 KB · Wyświetleń: 200
reklama
Test wychodzi pozytywny jakieś 24-36 godzin przed owulacja wiec mogłaś pominąć peak :)
No właśnie według kalendarza owulacja powinna być jutro. Ale teraz już mialam 3 usg w ciągu trzech dni bo mialam wykryty guzek na jajniku i przebywałam w szpitalu i z racji tego co dzien mialam usg I co dzien mówiono mi ze mam już owulacje. Dzis wyszlam ze szpitala i chcialam zrobic test bo już 4 miesiace staramy się o dziecko ale się nie udaje nadal. Sama nie wiem co o tym myslec
 
Do góry