reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Owulacyjny Czy to już?

Klaudipatty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
152
Hejka czy ten test owulacyjny jest już pozytywny czy jeszcze nie? Nie znam się na tych wynikach ponieważ to mój 1 cykl w którym stosuje testy.
 

Załączniki

  • C67A9B3D-5044-47C1-8FD0-A5B539461130.jpeg
    C67A9B3D-5044-47C1-8FD0-A5B539461130.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 442
reklama
Albo już albo bardzo bardzo blisko. Spróbuj powtórzyć około 22 i polecam apke premom ona pokazuje peak, dodajesz tam zdjęcia testów. :)
 
Hej! To mój drugi cykl (pierwszy zakończony ciąża biochemiczną) ogólnie to potrafiłam wyczuć kiedy mam owulacje (ból brzucha, śluz itd) ale chciałam to jeszcze potwierdzić testami. W 14 dc rano test był negatywny a o 16 już pozytywny i jakimś późniejszym wieczorem bolał mnie brzuch i miałam potop śluzu 😅 więc działaliśmy, ale te testy dalej takie wychodzą 😅 czy owulacja mogła sie przesunąć? I czy jest jeszcze z tego szansa na dziecko?
 

Załączniki

  • DBFDBC63-8D47-4D97-AC3A-DC0AA29D144D.jpeg
    DBFDBC63-8D47-4D97-AC3A-DC0AA29D144D.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 118
Hej! To mój drugi cykl (pierwszy zakończony ciąża biochemiczną) ogólnie to potrafiłam wyczuć kiedy mam owulacje (ból brzucha, śluz itd) ale chciałam to jeszcze potwierdzić testami. W 14 dc rano test był negatywny a o 16 już pozytywny i jakimś późniejszym wieczorem bolał mnie brzuch i miałam potop śluzu 😅 więc działaliśmy, ale te testy dalej takie wychodzą 😅 czy owulacja mogła sie przesunąć? I czy jest jeszcze z tego szansa na dziecko?
Hej. Rano nie robi się testów owulacyjnych, a przynajmniej nie z pierwszego moczu. Poziom lh wzrasta w ciągu dnia, a robi się je do pierwszego pozytywnego później już się nie powinno testować, bo poziom lh po owu może się dlugo utrzymywać. Po pierwszym pozytywnym teście przyjmujemy że owulacja wystąpi do około 24-36 godzin. Więc ciąza jak najbardziej możliwa :)
 
Hej. Rano nie robi się testów owulacyjnych, a przynajmniej nie z pierwszego moczu. Poziom lh wzrasta w ciągu dnia, a robi się je do pierwszego pozytywnego później już się nie powinno testować, bo poziom lh po owu może się dlugo utrzymywać. Po pierwszym pozytywnym teście przyjmujemy że owulacja wystąpi do około 24-36 godzin. Więc ciąza jak najbardziej możliwa :)
okej rozumiem 😉 to może jutro sobie daruje 😂
 
Hej. Rano nie robi się testów owulacyjnych, a przynajmniej nie z pierwszego moczu. Poziom lh wzrasta w ciągu dnia, a robi się je do pierwszego pozytywnego później już się nie powinno testować, bo poziom lh po owu może się dlugo utrzymywać. Po pierwszym pozytywnym teście przyjmujemy że owulacja wystąpi do około 24-36 godzin. Więc ciąza jak najbardziej możliwa :)
jeśli mogę mieć jeszcze pytanie 🙈 to jeśli dzisiaj test już jest ewidentnie negatywny to wszystko Ok?
 
reklama
Do góry