reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Owulacyjny Czy to już?

reklama
Hej. Rano nie robi się testów owulacyjnych, a przynajmniej nie z pierwszego moczu. Poziom lh wzrasta w ciągu dnia, a robi się je do pierwszego pozytywnego później już się nie powinno testować, bo poziom lh po owu może się dlugo utrzymywać. Po pierwszym pozytywnym teście przyjmujemy że owulacja wystąpi do około 24-36 godzin. Więc ciąza jak najbardziej możliwa :)
Widzę że znasz się trochę na testach, czy według cb któryś z tych testów jest pozytywny? Owulacja według kalendarzyka powinna być dziś (test na samym dole 12dc) niestety z 9 dc nie ma testu bo zapomniałam zrobić, każdy test robiony o 20:30, po 2 h przerwy bez siku i picia
 

Załączniki

  • IMG_20230418_210953.jpg
    IMG_20230418_210953.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 79
Widzę że znasz się trochę na testach, czy według cb któryś z tych testów jest pozytywny? Owulacja według kalendarzyka powinna być dziś (test na samym dole 12dc) niestety z 9 dc nie ma testu bo zapomniałam zrobić, każdy test robiony o 20:30, po 2 h przerwy bez siku i picia
nie znam się tak do końca na testach owu, ale wydaje mi się, że wczoraj był pik LH. dzisiaj jest jaśniejsza, czyli LH jest mniej
 
Widzę że znasz się trochę na testach, czy według cb któryś z tych testów jest pozytywny? Owulacja według kalendarzyka powinna być dziś (test na samym dole 12dc) niestety z 9 dc nie ma testu bo zapomniałam zrobić, każdy test robiony o 20:30, po 2 h przerwy bez siku i picia
Też mi się wydaje że pik był albo wczoraj albo przedwczoraj, albo coś pomiędzy:) dziś już jest jaśniejszy jak koleżanką niżej pisała. Polecam pobrać Ci apke premom i tam dodawać zdjęcia testów ona pokazuje, kiedy jest "ten wlasciwy", ze zdjec ciezko stwierdzić na 100 procent, szzcegolnie ze zdjecia robione sa po czasie przewidzianym. Powodzenia! :)
 
Wychodzi na to że wczoraj test był pozytywny dziś wyglada na negatyw
 

Załączniki

  • 03B45B5A-E00C-48F0-8584-3F0F168EA994.jpeg
    03B45B5A-E00C-48F0-8584-3F0F168EA994.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 65
reklama
one po czasie mogą ciemnieć. na wczorajszym zdjęciu było widać, że kreski z poprzednich dni były ciemniejsze. dzisiaj ta wczorajsza jest ciemna. najlepiej na bieżąco patrzeć
 
Do góry