reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Test owulacyjny pozytywny

Hej dziewczyny , aktualnie jestem w 43dniu cyklu. W 38 dniu cyklu zrobiłam sobie z ciekawości test owulacyjny ponieważ, bolał mnie prawy jajnik i oczywiście wyszedł mi pozytywny o 12 rano zrobiłam 2 był pozytywny ale 2 kreska już nie była tak mocna jak przy pierwszym teście. Szczerze dziwi mnie to , ze aż tak późno miałam owulacje czy to możliwe? Z mężem mieliśmy stosunek bez zabezpieczenia w 33 i 34 dniu cyklu. Czy zajście w ciąże jest możliwe jeżeli faktycznie w 38 dniu cyklu była owulacja??
Tutaj wam zostawiam zdjęcie ty h testów owulacyjnych 2 pierwsze były robione rano a ten ostatni właśnie o 12

Załączniki

• ADAEE055-15E4-4962-9D4C-FCFBED79363A.jpeg
    ADAEE055-15E4-4962-9D4C-FCFBED79363A.jpeg
    792,8 KB · Wyświetleń: 172
reklama

Klauuudia

Moderator
Testy owulacyjne pokazują tylko wzrost hormonu lh a nie potwierdzają owulacji (jedynie monitoring u ginekologa da 100% pewności czy pęcherzyki pękają)to jest raz a dwa to robi się je od około 5/8 dnia cyklu DO Pierwszego POZYTYWNEGO, później to już mogą do miesiączki wychodzic takie.. 😊 i w ciągu 24-36 bodajże godzin występuje owulacja.

Do góry