reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test przed @

Jeanetttte

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Sierpień 2020
Postów
849
Cześć wszystkim ☺

Ogólnie staramy się z małżonkiem o nasze pierwsze potomstwo. Trochę czytałam na różnych stronach, że ten cień to ciąża lub nie, bo niby są małe wyjątki.
Jestem jakieś 4/5 dni przed @. Wiem, że testy są z tej samej firmy (25 mlU/ml). Rano zrobię z innej i oczywiście zrobię bete.

Ale nie to mnie trapi. Obecnie jestem do końca tygodnia na zwolnieniu lekarskim (jestem po małym wypadku) więc od poniedziałku wracam. Mam pracę fizyczną więc dużo dźwigam, wszędzie się kurzy i na dodatek chemia typu rozpuszczalnik, zmywacz i lakier w sprayu. Nie wiem kiedy iść do ginekologa ☹ mam poczekać aż mi się spóźni @ z jakieś 2 tygodnie?
Mojej znajomej się tydzień czasu @ spóźniła więc poszła z pozytywnym testem do gina i dostała OPR, że tak wcześnie przyszła, bo nic nie widać i, że sobie wymyśla, bo to nie musi być ciąża.
Chyba się za bardzo schizuję...
Pomoże ktoś, coś? Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji 😓
Tak wiem jestem panikara
IMG_20200826_071124.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20200826_071124.jpg
    IMG_20200826_071124.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 5 059
reklama
Moje testy takie same byly i jestem w 23tc [emoji16] zrób betę i powtórz po 48h. Sprawdzisz przyrost [emoji846] poniżej 1000 nic nie będzie widać na usg, a im później tym większa szansa że więcej zobaczysz [emoji846]
 
Moje testy takie same byly i jestem w 23tc [emoji16] zrób betę i powtórz po 48h. Sprawdzisz przyrost [emoji846] poniżej 1000 nic nie będzie widać na usg, a im później tym większa szansa że więcej zobaczysz [emoji846]

Gratulacje 🙃 Takie same przed @ czy się spóźniał?
Cholibka więc wcześniej nie ma sensu wizyta, bo mnie zlimczuje, że mu tyłek zawracam 😬
 
Testy wskazują na ciążę, więc gratuluję!
Co do sytuacji w pracy - ja na Twoim miejscu zrobiłabym betę, po 48 godzinach ponowną i z wynikami zapisała się do lekarza.
Wytłumacz, jaką masz sytuację, że praca jest niebezpieczna dla dziecka i poproś o zwolnienie - jeśli ludzki lekarz, to problemu nie powinien robić.
Trzymam kciuki!
 
Testy wskazują na ciążę, więc gratuluję!
Co do sytuacji w pracy - ja na Twoim miejscu zrobiłabym betę, po 48 godzinach ponowną i z wynikami zapisała się do lekarza.
Wytłumacz, jaką masz sytuację, że praca jest niebezpieczna dla dziecka i poproś o zwolnienie - jeśli ludzki lekarz, to problemu nie powinien robić.
Trzymam kciuki!
Zrobiłbym dokładnie to samo- mało tego ja tak zrobiłam. Co prawda nienze względu na pracę A leki. Byłam dzień po spóźnione miesiącach u lekarza by skonsultować co mogę A co nie mogę brać. Nie było nicnwidac- fakt, ale z racji na wcześniejsze problemy dal mi tez leki na podtrzymanie i kazał się zgłosić z tydzień. Ja na Twoim miejscu jeszcz dziś zrobiłbym bete( nie musisz być na czczo) i jakjuz pierwsza wyjdzie pozytywną zapisalabym się na wizytę. Jak da radę to nawet na jutro.
 
Dziewczyny dobrze radzą, beta i po 48 h jeszcze raz ,mi mój lekarz tak kazał i na tej podstawie zdał od razu l4, tez ze względu na pracę ,i moje wcześniejsze poronienia
 
reklama
Jesteście super! Dziękuję Wam ♥️
Zrobiłam rano inny test i kreska jest ciemniejsza od dwóch poprzednich. Na becie też byłam -teraz czekam na wynik. U nas w mieście laboratoria odwołały badania w soboty więc następna beta w poniedziałek rano. Korona.
 
reklama
Byłam po biochemicznej i po wyczyszczeniu miałam czekać na okres i czekałam. Ale mi powrócił bol piersi. Pilnowałam bety wiedziałam że się wyzerowala. Poszłam po test a tutaj blada kreska. Potem kolejny i kolejny i coraz ciemniejsze się robiły poszłam na betę i wyszła ponad 180 [emoji846]
Gratulacje [emoji854] Takie same przed @ czy się spóźniał?
Cholibka więc wcześniej nie ma sensu wizyta, bo mnie zlimczuje, że mu tyłek zawracam [emoji51]
 
Do góry