reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test w 23dc

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2022
Postów
10
Hej , czy któraś w z was miała sytuację , ze w 23 dc po wykonaniu testu wyszła bladziutka kreska ?
Mam nieregularne cykle , 24 dniowe , 27 ,28 ,35 dniowe .
Wczoraj zrobiłam test z apteki i pokazał bardzo blada kreseczkę , minęło pół godziny i kreseczka była bardziej widoczna .
Kupiłam drugi i zastanawiam sie czy zrobić jjtro z porannego moczu .
 
reklama
Hej , czy któraś w z was miała sytuację , ze w 23 dc po wykonaniu testu wyszła bladziutka kreska ?
Mam nieregularne cykle , 24 dniowe , 27 ,28 ,35 dniowe .
Wczoraj zrobiłam test z apteki i pokazał bardzo blada kreseczkę , minęło pół godziny i kreseczka była bardziej widoczna .
Kupiłam drugi i zastanawiam sie czy zrobić jjtro z porannego moczu .
Nawet blada kreska oznacza ciążę.
 
Hej , czy któraś w z was miała sytuację , ze w 23 dc po wykonaniu testu wyszła bladziutka kreska ?
Mam nieregularne cykle , 24 dniowe , 27 ,28 ,35 dniowe .
Wczoraj zrobiłam test z apteki i pokazał bardzo blada kreseczkę , minęło pół godziny i kreseczka była bardziej widoczna .
Kupiłam drugi i zastanawiam sie czy zrobić jjtro z porannego moczu .
Hej może wstaw foto
 
Może uznacie mnie za wariatkę , ale nie potrafię zrobić dobrego zdjęcia .
Na żywo wyglada to inaczej ,mam nadzieje ze widzicie ten cień 😂
 

Załączniki

  • C19665E2-7FD2-42B9-9829-65B07040DD36.jpeg
    C19665E2-7FD2-42B9-9829-65B07040DD36.jpeg
    46,9 KB · Wyświetleń: 262
  • 293C01C1-F294-4A91-A635-6CB8328D3E4F.jpeg
    293C01C1-F294-4A91-A635-6CB8328D3E4F.jpeg
    95,4 KB · Wyświetleń: 260
Może uznacie mnie za wariatkę , ale nie potrafię zrobić dobrego zdjęcia .
Na żywo wyglada to inaczej ,mam nadzieje ze widzicie ten cień 😂
Wyglada na kreske testowa, która pojawia się niekiedy na teście po wyschnięciu. Odczytałam wynik w określonym czas jaki był podany na opakowaniu? Powtórz z pierwszego moczu, jeśli coś jest na rzeczy rano kreseczka będzie wyraźniejsza ;)
 
reklama
Do góry