reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Radzi1609

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2018
Postów
44
Hej dziewuszki, dzis z porannego moczu zrobiłam test, lecz juz sama nie wiem czy jest tam ta 2 kreska, czy to może fabrycznie ona zawsze tam jest, test to pink strumieniowy.
20191113_093146.jpeg
20191113_093155.jpeg
1573634164552.jpeg
 
reklama
reklama
Nooo to właśnie zależy...ale dobrze sama wiesz ja ta druga kredka cieszy:D oczywiscie jezeli siw na to czeka

Nie no, jasne, ale ja po prostu podchodzę bardziej logicznie do tych spraw, zamiast rozkręcać testy, oglądać pod żarówką, albo robić negatywy zdjęcia, wolałam iść na betę i wiedzieć, na czym stoję :D

Poza tym już nie raz były sytuacje, że niby cień cienia było widać, a ciąży nie było i wielkie rozczarowanie :(
 
Nie no, jasne, ale ja po prostu podchodzę bardziej logicznie do tych spraw, zamiast rozkręcać testy, oglądać pod żarówką, albo robić negatywy zdjęcia, wolałam iść na betę i wiedzieć, na czym stoję :D

Poza tym już nie raz były sytuacje, że niby cień cienia było widać, a ciąży nie było i wielkie rozczarowanie :(
W sumie masz racje, trzeba podejść do tego realistycznie :) u mnie pierwszy raz z tego typu sprawami :)
 
reklama
Nie no, jasne, ale ja po prostu podchodzę bardziej logicznie do tych spraw, zamiast rozkręcać testy, oglądać pod żarówką, albo robić negatywy zdjęcia, wolałam iść na betę i wiedzieć, na czym stoję :D

Poza tym już nie raz były sytuacje, że niby cień cienia było widać, a ciąży nie było i wielkie rozczarowanie :(
Beta odebrana, w ktore widełki to wpasowuje sie?
1573654817388.jpeg
 
Do góry