reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Domi9534

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2020
Postów
296
Kochane dzisiaj w koncu mam owulacje x powiedzcie mi czy zdążyło się którejś tak że kochala się w dzień owulacji i nie wyszło? Nie zaszła w ciążę?
IMG_20200630_103122.jpeg
 
reklama
Co to znaczy? Wczoraj zrobiliśmy sobie przerwę. Też nie można się za często kochać żeby plemniki nie były słabe. Tam gdzie jest zaznaczone na pomaranczowo wtedy były zbliżenia, no i wiadomo dzisiaj też będziemy, żeby zwiększyć szanse. Dzisiaj I w kolejne dni (do następnego okresu)
Screenshot_20200630_111258_maybebaby.getpregnant.getbaby.flo.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Dokładnie :) troszkę wyluzuj a będzie dobrze. Gdzieś kiedyś przeczytałam, że prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w najbardziej płodnym dniu cyklu wynosi ok 30%. Działajcie na spokojne a efekty napewno będą :)
 
Oczywiście że się zdarzyło, sama owulacja nie daje gwarancji zajścia w ciążę ;)
Przy drugiej ciąży stosowałam testy owu i mimo to zaszłam w drugim cyklu, nie pierwszym.
Najlepiej seks co 2 dni przez cały płodny okres.
 
reklama
Dokładnie :) troszkę wyluzuj a będzie dobrze. Gdzieś kiedyś przeczytałam, że prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w najbardziej płodnym dniu cyklu wynosi ok 30%. Działajcie na spokojne a efekty napewno będą :)
Kochane dzisiaj w koncu mam owulacje x powiedzcie mi czy zdążyło się którejś tak że kochala się w dzień owulacji i nie wyszło? Nie zaszła w ciążę? Zobacz załącznik 1141309
Jak się robi ten test ? Też z moczu? Stosowałam inne .
 
Do góry