reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Ewcia1998

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2021
Postów
55
Witam jestem tu nowa mam 22 lata i mam pytanie czy test owulacyjny może wykryć ciążę. Niestety mieszkam w małej wsi i najbliższe laboratorium mam 20 km dalej. Robiłam dzisiaj taki test i wyszły mi dwie mocne kreski a owulacji napewno nie mam czy to może oznaczać ciążę ?
 
reklama
reklama
Szczerze ja nawet za bardzo testom nie wierze. Mam przykład na mojej koleżance 2 razy zrobiła Test i wyszły jej negatywne a tydz później trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha i wyszło że jest w 4 miesiącu ciąży i musiała do końca leżeć w szpitalu na podtrzymaniu bo miała ciążę zagrożona
 
Szczerze ja nawet za bardzo testom nie wierze. Mam przykład na mojej koleżance 2 razy zrobiła Test i wyszły jej negatywne a tydz później trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha i wyszło że jest w 4 miesiącu ciąży i musiała do końca leżeć w szpitalu na podtrzymaniu bo miała ciążę zagrożona
To wcześniej nie zainteresowała się tym że nie miała przez 4 miesiące okresu?
 
Ja ze swojego przykładu robiłam testy owulacyjne i miałam pozytywny w 16 dni cyklu i pozniej zrobiłam 25 dniu cyklu tez był pozytywny a ciążowe negatywne 3 dni po spodziewanej ciazowy wyszedl pozytywny i owulacyjny tez więc cos musi być mnie ten owulacyjny w 25 dniu cyklu bardzo zdziwił
 
Ja ze swojego przykładu robiłam testy owulacyjne i miałam pozytywny w 16 dni cyklu i pozniej zrobiłam 25 dniu cyklu tez był pozytywny a ciążowe negatywne 3 dni po spodziewanej ciazowy wyszedl pozytywny i owulacyjny tez więc cos musi być mnie ten owulacyjny w 25 dniu cyklu bardzo zdziwił
Tak coś w tym jest - przypadek. Są dziewczyny, które mają pozytywny test owulacyjny tego samego dnia, którego dostają miesiączkę.
No chyba, że posiadasz jakaś wiedzę w temacie podobieństwa lub zależności między hormonem lh odpowiedzialnym za pęknięcie pęcherzyka Graffa, a beta hcg wytwarzanym po implantacji.
 
Tak coś w tym jest - przypadek. Są dziewczyny, które mają pozytywny test owulacyjny tego samego dnia, którego dostają miesiączkę.
No chyba, że posiadasz jakaś wiedzę w temacie podobieństwa lub zależności między hormonem lh odpowiedzialnym za pęknięcie pęcherzyka Graffa, a beta hcg wytwarzanym po implantacji.
ja tylko opowiedziałam swój przypadek
 
ja tylko opowiedziałam swój przypadek
Ale wiesz, że to jest mylące? I nie ma nic wspólnego z rzeczywistością? To tak jak ja bym napisała, że w 30 dc na moimi parapecie usiadł gołąb i byłam w ciąży. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Czasami trzeba uważać co się pisze, bo potem każda która będzie miała test owulacyjny pozytywny będzie liczyć na ciążę.
 
reklama
Ja mieszkam w mega małej wiosce ,i mam 2 apteki ,w których można kuoic testy ciążowe, które sluza do wykrycia ciazy , nie sugeruj się owulacyjnymi ,bo one do dnia @ potrafia pozytywne wychodzić, a to ze komuś wyszly i byl w ciazy ,to zwykły zbieg okoliczności
 
Do góry