reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test..

Zaniepokojona1010

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Luty 2021
Postów
47
Moje Drogie, poroniłam 9 maja (ciąża biochemiczna). Test sprzed pół godziny, proszę o opinie. (Jestem dzień przed terminem miesiączki, test odczytany w terminowym czasie).
6C4D706D-D5B0-49F1-8A0E-9D07B467CE77.jpeg
 
reklama
Jutro powtórzę test, ale myślicie, że raczej negatywny?

Ani negatywny, ani pozytywny - ZALANY, USZKODZONY, BŁĘDNY.
Nie doszukuj się na siłę, nie rozkręcaj testów, nie rób zdjęć pod światło - jak będziesz w ciąży, to kreska będzie widoczna gołym okiem.
 
Ani negatywny, ani pozytywny - ZALANY, USZKODZONY, BŁĘDNY.
Nie doszukuj się na siłę, nie rozkręcaj testów, nie rób zdjęć pod światło - jak będziesz w ciąży, to kreska będzie widoczna gołym okiem.
Nie doszukuję się, nie robię zdjęć pod światło. Spytałam o Wasze zdanie, nic więcej. Po takich wiadomościach „strach” o cokolwiek pytać.
 
reklama
Do góry