reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testowanie

G

guest-1665602193

Gość
Dziewczyny już sama nie wiem co myśleć wczoraj test pozytywny dzis tej samej firmy negatywny niżej załączę zdjęcia.
Nie jestem w stanie określić długości cyklu ponieważ są bardzo różne 40 nawet 50.
Wiem jedynie że w chwili 'zapłodnienia' o ile takie nastąpiło miałam owulacje. Minęło 2 tygodnie.
 

Załączniki

  • IMG_20220121_164354.jpg
    IMG_20220121_164354.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 253
  • IMG_20220121_164417.jpg
    IMG_20220121_164417.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 123
  • IMG_20220122_100851.jpg
    IMG_20220122_100851.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 127
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
matko kochana...
Mnie się wydawało że normalne okresy są maks do ok 35dni (+/-) ale żeby nawet 50dniowe?
No juz ostatnio pobiłam rekord bo takto właśnie dochodzily do 40 a teraz równiutkie 50 dni 🙆‍♀️ No ale cóż muszę czekać jutro jeszcze zrobię 3 test zobaczę co wyjdzie 🙂
 
Testy są negatywne oba, kreska testowa według mnie przebija
wczoraj dodawałam te same zdjęcia i pisałaś że coś przebija a żeby pójść na betę i taki miałam zamiar aczkolwiek chciałam dziś jeszcze potwierdzić i negatyw i ten 3 to jest z dnia dzisiejszego a 2 pierwsze robione wczoraj 🙂
 
Miałam kochana podobnie. Pierwszy test był ledwo widoczny z tej samej firmy co u Ciebie. I wyszła ciąża tylko bardzo jeszcze wczesna Trzymam kciuki
 
wczoraj dodawałam te same zdjęcia i pisałaś że coś przebija a żeby pójść na betę i taki miałam zamiar aczkolwiek chciałam dziś jeszcze potwierdzić i negatyw i ten 3 to jest z dnia dzisiejszego a 2 pierwsze robione wczoraj 🙂
owszem, napisałam 'niby COS przebija' i żebyś poszła na betę bo właśnie ta kreska testowa często się pokazuje i myli dziewczynom 😊
 
owszem, napisałam 'niby COS przebija' i żebyś poszła na betę bo właśnie ta kreska testowa często się pokazuje i myli dziewczynom 😊
ja nie mówię że to jest kreska jak testowa bo jej jeszcze duuzo brakuje ale nie jest aż tak niewidoczna bo większość osób które się udzieliły w wczorajszym poście ja zauważyli ☺️
 
reklama
ja nie mówię że to jest kreska jak testowa bo jej jeszcze duuzo brakuje ale nie jest aż tak niewidoczna bo większość osób które się udzieliły w wczorajszym poście ja zauważyli ☺️
fabryczna** to jest ta kreska która 'ma się pojawic' i ten ślad może być od niej. W miejscu gdzie ma się pojawić kreska gdy test jest pozytywny jest możliwość, że się odbarwiła kreska fabryczna.
 
Do góry