reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieczorne testowanie

karowuu

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2022
Postów
26
Cześć. Czy robiłyście kiedyś test ciążowy wieczorem? Czy zawsze czekacie na ten pierwszy poranny mocz? Myślicie, że te wieczorne testy są w miarę miarodajne, czy lepiej zaczekać z testowaniem do rana? Dzięki za Wasze odpowiedzi 😊
 
reklama
Cześć. Czy robiłyście kiedyś test ciążowy wieczorem? Czy zawsze czekacie na ten pierwszy poranny mocz? Myślicie, że te wieczorne testy są w miarę miarodajne, czy lepiej zaczekać z testowaniem do rana? Dzięki za Wasze odpowiedzi 😊
Ile jesteś dni po owulacji? Beta jeśli się już wytwarza to rośnie z godziny na godzinę, wiec nieważne o jakiej porze dnia zrobisz jeśli jesteś w ciąży to powinno pokazać :)
 
Ile jesteś dni po owulacji? Beta jeśli się już wytwarza to rośnie z godziny na godzinę, wiec nieważne o jakiej porze dnia zrobisz jeśli jesteś w ciąży to powinno pokazać :)
dziś jest właściwie termin mojej spodziewanej miesiączki, ale jakoś tak się zamotałam rano, że nie zrobiłam testu i tak się zastanawiam właśnie, czy jest sens teraz sobie go zrobić, czy lepiej zaczekać na jutro rano
 
Jeżeli jesteś cierpliwa to poczekaj do jutra rana, ale jeżeli jesteś w ciąży to test powinien być wiarygodny.
 
Najczulsze testy mogą wykryć ciążę nawet 6dni przed dniem okresu ale gdy robi się je z porannego moczu. W/po terminie okresu można już o dowolnej porze by dostać (raczej) wiarygodny wynik
 
Dziękuję za Wasze odpowiedzi. Chyba jednak jestem zbyt niecierpliwa, więc odczekam do 4 godzin i pójdę zrobić ten test 😜
 
Zrobiłam test 2 dni przed miesiączką w okolicach godz 20 wyglądał tak 😀
 

Załączniki

  • Screenshot_20221114_204548.jpg
    Screenshot_20221114_204548.jpg
    156,5 KB · Wyświetleń: 133
reklama
Do góry