reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe, beta hcg

reklama
To już poprzedni wątek, gdy się nie starała, ale miała objawy ciążowe, bardziej trzymał się kupy 😁 bo kto starający się o dziecko robi testy ciążowe w dni płodne 🤷🏻‍♀️
 
Pisze, że się NIE spóźniła i że z ciekawości zaczęła kilka dni temu robić testy ciążowe (swoją drogą ciekawe dlaczego?) I czy na ewentualne pozytywne wyniki ma wpływ to, że miała płodne.


Ale fakt, ciąży nie ma skoro beta ujemna.
Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem 😂 Mi to "nie" stało na końcu linijki i je sobie pominęłam😂
 
Taki temat był tu dwa dni temu. Powtórz betę, bo żadna z nas niczego nie wywróży.
Nierozumiem za bardzo? Założyłam tutaj dosłownie chwilę temu ja widziałam jakieś tematy ale nie znalazłam w nich poprostu odpowiedzi, w takim razie nawet się nie łudzę tylko przejdę do działania w kolejnym cyklu dzieki
 
Nierozumiem za bardzo? Założyłam tutaj dosłownie chwilę temu ja widziałam jakieś tematy ale nie znalazłam w nich poprostu odpowiedzi, w takim razie nawet się nie łudzę tylko przejdę do działania w kolejnym cyklu dzieki
Jeśli w tamtych tematach nie znalazłaś odpowiedzi, to w tym już dostałaś ją ode mnie: powtórz betę.
 
reklama
Do góry