reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

Amelia123d

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2021
Postów
15
Kochane pomóżcie mi
Mam 21lat , biore tabletki antykoncepcyjne od lutego, jednego dnia w ostatnim tygodniu pominęłam tabletkę i niestety dopiero następnego dnia po 24h zorientowałam się ze wzielam placebo zamiast aktywnej. Zgodnie z lekarzem zaczelam od razu nowe opakowanie. Niestety w tym czasie uprawiałam stosunek przerywany bez innego zabezpieczenia z nieświadomością w ogole ryzyka przez ta pomylona tabletkę. 14dni pozniej zrobilam test z krwi babycheck a 15dnia zwykly. Oba wyszły negatywne. Dodam ze mam nieregularne miesiączki i nie wiem kiedy powinnam dostac następna a dodatkowo zarzywam wciaz te tabletki antykoncepcyjne. Co w takiej sytuacji mam zrobić? Nie pojde na testy beta krwi bo nie mam jak w tym momencie to zrobic. Czy wedlug was te wyniki są pewne? Czy jeszcze zrobic jeden za parę dni? Moj partner uwaza ze nie mam powodu do zmartwień zwlaszcza ze stosunek nie byl intensywny. Bardzo proszę o poradę bo bardzo się stresuje . Umieszczam wynik testu w zalaczniku
 

Załączniki

  • 20210317_062228.jpg
    20210317_062228.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 361
reklama
A jak długo bierzesz tabletki?? Nie dostajesz krwawienia z odstawienia w czasie tabletek placebo?
 
A jak długo bierzesz tabletki?? Nie dostajesz krwawienia z odstawienia w czasie tabletek placebo?
Zaczelam brac podczas okresu w lutym i wlasnie zgodnie z ulotka od razu przeszlam do drugiego opakowania przez ta niefortunna pomyłkę w ty jednym dniu wiec krwawienie dostane dopiero po skończeniu tego opakowania
 
To że jajeczko się uwolni, to jeszcze nie oznacza od razu ciąży :)
Ale masz nauczkę i mam nadzieję, że już będziesz pamiętała. Ja polecam ustawienie przypomnienia w telefonie.
15 dni po stosunku test już powinien być pozytywny, gdyby ciąża była.

Nie wiadomo jak Twój organizm zareaguje na tą sytuację, ale nie stresuj się jeśli pojawią się jakieś plamienia czy bóle brzucha/piersi. Wszystko powinno się uregulować.
 
To że jajeczko się uwolni, to jeszcze nie oznacza od razu ciąży :)
Ale masz nauczkę i mam nadzieję, że już będziesz pamiętała. Ja polecam ustawienie przypomnienia w telefonie.
15 dni po stosunku test już powinien być pozytywny, gdyby ciąża była.

Nie wiadomo jak Twój organizm zareaguje na tą sytuację, ale nie stresuj się jeśli pojawią się jakieś plamienia czy bóle brzucha/piersi. Wszystko powinno się uregulować.
 
reklama
Tak, nauczka z cala pewnoscia na cale zycie. Wlasnie mam budziki w telefonie, nawet dwa, jeden o normalnej porze a drugi 2h pozniej gdybym zapomniala. Biore dwuskladniowe tabletki wiec nawet w odstepie 12h opoznienia mozna je wxiac jednak nigdy nie ryzykowalam 😅. Akurat z partnerem przez studia jestesmy w zwiazku na odleglosc I to byl dzien kiedy przyjechal, widzialam budziki jednak przez tą euforie i burze emocji zupelnie oszukalam swoj umysl. Bardzo dziekuje za slowa wsparcia, naprawde sytuacja mnie bardzo zestresowala, teraz ustawie nawet 3 by pamietac na 100%
 
Do góry