reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Testy owulacyjne a okres

Dołączył(a)
31 Sierpień 2019
Postów
3
Rozwiązania
0
Hey,
Mam do was dosyć nietypowe pytanie. Przez cały miesiąc po okresie wykonywałam testy owulacyjne w ostatnich dniach przed okresem są widoczne dwie kreski (z dnia na dzień coraz ciemniejsze). Podwyższona temperatura mierzona wczoraj tz 30.08 (około 37,6). A w dniu dzisiejszym dostałam czerwonego plamienia. Czy ciąża jest możliwa ?
PS ostatni test owulacyjny zrobiony dzisiaj rano.
 

Załączniki

reklama

kasieczna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Marzec 2015
Postów
478
Rozwiązania
0
W ogóle nie rozumiem tego pytania. Testy owulacyjne pokazują pik lh i pomagają oszacować kiedy masz owulację. Każdy test z kreska jaśniejsza od testowej jest negatywny i po owulacji nie ma sensu dalej ich robić. Lepiej idź do apteki kup test ciążowy, zrób go sobie dzień przed albo w dniu spodziewanej miesiączki i nie wróż sobie ciąży z testów owulacyjnych.
 

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
30 Styczeń 2019
Postów
658
Rozwiązania
0
Testy owulacyjne a ciążowe to dwie inne rzeczy i na ich podstawie nie da się określić czy jest się w ciąży. Aby stwierdzić czy się jest w ciąży kupuje się test ciążowy bądź robi betę a testy owulacyjne stwierdzają kiedy jest owulacja.
 

Morphi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2018
Postów
517
Rozwiązania
0
Ale zrozumiała bym to nakręcanie jeśli ten test byłby pozytywny ale on nie jest pozytywny
 
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
F Potrzebuję porady 2
I Potrzebuję porady 41
D Potrzebuję porady 2
P Potrzebuję porady 6

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry