reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne a okres

Belize

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
31 Sierpień 2019
Postów
108
Hey,
Mam do was dosyć nietypowe pytanie. Przez cały miesiąc po okresie wykonywałam testy owulacyjne w ostatnich dniach przed okresem są widoczne dwie kreski (z dnia na dzień coraz ciemniejsze). Podwyższona temperatura mierzona wczoraj tz 30.08 (około 37,6). A w dniu dzisiejszym dostałam czerwonego plamienia. Czy ciąża jest możliwa ?
PS ostatni test owulacyjny zrobiony dzisiaj rano.
 

Załączniki

  • 64064AE5-6C3C-4776-8B95-ED17FBE0D5C8.jpeg
    64064AE5-6C3C-4776-8B95-ED17FBE0D5C8.jpeg
    537,1 KB · Wyświetleń: 183
  • 1337DF6E-B60F-40B1-A05B-9B2A4FF6D579.jpeg
    1337DF6E-B60F-40B1-A05B-9B2A4FF6D579.jpeg
    1 001,5 KB · Wyświetleń: 184
reklama
W ogóle nie rozumiem tego pytania. Testy owulacyjne pokazują pik lh i pomagają oszacować kiedy masz owulację. Każdy test z kreska jaśniejsza od testowej jest negatywny i po owulacji nie ma sensu dalej ich robić. Lepiej idź do apteki kup test ciążowy, zrób go sobie dzień przed albo w dniu spodziewanej miesiączki i nie wróż sobie ciąży z testów owulacyjnych.
 
Testy owulacyjne a ciążowe to dwie inne rzeczy i na ich podstawie nie da się określić czy jest się w ciąży. Aby stwierdzić czy się jest w ciąży kupuje się test ciążowy bądź robi betę a testy owulacyjne stwierdzają kiedy jest owulacja.
 
Do góry