reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne easy@home/premom

Kitsune

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2020
Postów
3 843
Cześć, za jakiś czas będziemy z mężem wznawiać starania. W polecajkach forumowych znalazłam aplikację premom, z której zamierzam korzystać i mam pytanie dotyczące testów i termometru tej firmy. Są w porządku? Warto? Miałam już testy Horiena, ale to była tragedia, wybarwiały się tak że właściwie nie wiedziałam który jest pozytywny a który nie dlatego szukam czegoś lepszego. Myślę konkretnie o tym zestawie:

1692003588528.png
 
reklama
easy@home są fajne i też normalnie można wprowadzać je w Premom. Na Amazonie są fajne zestawy bodajże 20 owulaków i 5 ciążowych za około 45zł.
Widziałam te zestawy i o ile owulaki mają opinie w miarę okej, to ciążowe są podobno beznadziejne 🤔🤔 Dlatego najpierw chciałam sprawdzić te owulacyjne, niestety poza Amazonem nigdzie nie mogę znaleźć opinii o nich a naprawdę fajnie cenowo wychodzą.
 
Widziałam te zestawy i o ile owulaki mają opinie w miarę okej, to ciążowe są podobno beznadziejne 🤔🤔 Dlatego najpierw chciałam sprawdzić te owulacyjne, niestety poza Amazonem nigdzie nie mogę znaleźć opinii o nich a naprawdę fajnie cenowo wychodzą.
No tak, na ciążowym zdarzył mi się jakiś cień, ale owulaki moim zdaniem są super.
 
Widziałam te zestawy i o ile owulaki mają opinie w miarę okej, to ciążowe są podobno beznadziejne 🤔🤔 Dlatego najpierw chciałam sprawdzić te owulacyjne, niestety poza Amazonem nigdzie nie mogę znaleźć opinii o nich a naprawdę fajnie cenowo wychodzą.
na kreskach kilka dziewczyn miało o nie narzekały. W sumie z owulakow to tylko na horieny wieszają psy.

Z takich amazonowych ja mogę polecić babyplany. Jedyny ich minus jest taki, że po czasie ciemnieją, czyli trzeba pilnować czasu, bo jak się zapomni o nim na 15 minut, to już jest do wyrzucenia.
 
reklama
na kreskach kilka dziewczyn miało o nie narzekały. W sumie z owulakow to tylko na horieny wieszają psy.

Z takich amazonowych ja mogę polecić babyplany. Jedyny ich minus jest taki, że po czasie ciemnieją, czyli trzeba pilnować czasu, bo jak się zapomni o nim na 15 minut, to już jest do wyrzucenia.
No horieny to jakiś dramat niestety.

Super, w takim razie zamawiam easy@home i zobaczymy co z tego wyniknie ;)
 
Do góry