reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne są do kitu !

Pettitbelle

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Maj 2020
Postów
1 436
Hej dziewczyny, nakupiłam jak głupia testów owulacyjnych, zeby w tym cyklu trochę sobie pomoc :) Gdy pojawiła się druga gruba krecha w okolicach dnia owulacji byłam pewna ze to ten moment ;p Teraz jestem jeden dzień przed @ a test owulacyjny zrobiony z nudy znowu pozytywny. Czy wy tez tak macie czy ta kreska przed @ znika ? Czy kozę to być objaw jakiegos schorzenia ?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 1 653
reklama
Hej dziewczyny, nakupiłam jak głupia testów owulacyjnych, zeby w tym cyklu trochę sobie pomoc :) Gdy pojawiła się druga gruba krecha w okolicach dnia owulacji byłam pewna ze to ten moment ;p Teraz jestem jeden dzień przed @ a test owulacyjny zrobiony z nudy znowu pozytywny. Czy wy tez tak macie czy ta kreska przed @ znika ? Czy kozę to być objaw jakiegos schorzenia ?

Testy owu robi się tylko do pierwszej ciemniejszej kreski potem mogą różne cyrki wychodzić, jak jesteś przed @ to zrób test ciążowy czasami te owulacyjne wyłapują hcg jako lh i dlatego wychodzą pozytywne
 
Testy owu robi się tylko do pierwszej ciemniejszej kreski potem mogą różne cyrki wychodzić, jak jesteś przed @ to zrób test ciążowy czasami te owulacyjne wyłapują hcg jako lh i dlatego wychodzą pozytywne
Robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny wiec wzięłam test owu do przetestowania Jescze przed @ zeby w następnym cyklu nie przegapić owulacji i sprawdzać od 1 dnia a tu taki zonk, wyszła ciemniejsza nawet niż te w owulacji
 
Robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny wiec wzięłam test owu do przetestowania Jescze przed @ zeby w następnym cyklu nie przegapić owulacji i sprawdzać od 1 dnia a tu taki zonk, wyszła ciemniejsza nawet niż te w owulacji
A jaką czułość ciazowego robiłaś?
 
Dzięki za odpowiedz :D ale raczej przyjdzie , dzień przed okresem test już powinien coś mówić :)
 
Ostatnia edycja:
To że jesteś przed @ i nadal masz pozytywny test owu nie oznacza że to jest ciąża. Testy owu się robi do pierwszego pozytywu i więcej nie bo moga wychodzić cyrki i macic w głowach
Nie napisałam, ze robiłam test owu zeby sprawdzić ciąże :) od tego mam ciążowe ;) Gdzieś słyszałam ze takie testy owu ciagle pozytywne mogą oznaczać policytyczne jajniki
 
reklama
Nie napisałam, ze robiłam test owu zeby sprawdzić ciąże :) od tego mam ciążowe ;) Gdzieś słyszałam ze takie testy owu ciagle pozytywne mogą oznaczać policytyczne jajniki
Mogą ale nie muszą. Ja mam ciągle negatywne ( co też jest przy pcos) a ja tej choroby nie mam. Żeby zdiagnozować pcos to byś musiała zrobić usg i ocenić stan jajników lh fsh stosunek wyliczyć i ewentualnie AMH.
 
Do góry