reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Leneczka12

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2020
Postów
33
Witam staramy sie z Mężem o dziecko postanowilam wspomóc sie testami owulacyjnymi lh (domowe labolatorium) w
13 dniu cyklu zrobilam test owulacyjny negatywny
14 pozytywny
15 pozytywny wydzielina bardziej galaretowata 16 pozytywny wydzielina bardziej galaretowata 17 pozytywny wydzielina bardziej galaretowata 18 pozytywny wydzielina bardziej śluzowata
19 pozytywny wydzielina biała metna Jak długo wykonywać takie testy
Dziś tez test pozytywny
 

Załączniki

  • 15980859912749086119621074788961.jpg
    15980859912749086119621074788961.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 2 032
reklama
Podstawowe pytanie jak dlugie masz cykle.. jesli dopiero zaczynasz przygode z testami to najwwzniejszy jest pierwszy pozytywny pozniej juz sie nie robi bo hormon moze sie utrzymywac w jakims stopniu. Ja mialam krotkie cykle 24-27 dni wiec zaczynalam robic od 14 co bylo bledem bo zazwyczaj juz bylam po owulacji. Pozniej juz robilam od 8 dnia cyklu i owulacja wychodzila mi z testow 11-12 dzien cyklu. Dolozylam do tego monitoring cyklu u gina i okazalo sie ze jak u mnie pojawial sie poztywny test to ja juz bylam w trakcie owulcji tuz przed peknieciem pecherzyka lub tuz po a nie tak jak pisze w instrukcji ze do 36h.
 
Podstawowe pytanie jak dlugie masz cykle.. jesli dopiero zaczynasz przygode z testami to najwwzniejszy jest pierwszy pozytywny pozniej juz sie nie robi bo hormon moze sie utrzymywac w jakims stopniu. Ja mialam krotkie cykle 24-27 dni wiec zaczynalam robic od 14 co bylo bledem bo zazwyczaj juz bylam po owulacji. Pozniej juz robilam od 8 dnia cyklu i owulacja wychodzila mi z testow 11-12 dzien cyklu. Dolozylam do tego monitoring cyklu u gina i okazalo sie ze jak u mnie pojawial sie poztywny test to ja juz bylam w trakcie owulcji tuz przed peknieciem pecherzyka lub tuz po a nie tak jak pisze w instrukcji ze do 36h.

U mnie jest identycznie, mam cykle 25-26 dniowe i owu w 10-13 dc. Owulacja w dzień pozytywnego testu [emoji4]
 
Podstawowe pytanie jak dlugie masz cykle.. jesli dopiero zaczynasz przygode z testami to najwwzniejszy jest pierwszy pozytywny pozniej juz sie nie robi bo hormon moze sie utrzymywac w jakims stopniu. Ja mialam krotkie cykle 24-27 dni wiec zaczynalam robic od 14 co bylo bledem bo zazwyczaj juz bylam po owulacji. Pozniej juz robilam od 8 dnia cyklu i owulacja wychodzila mi z testow 11-12 dzien cyklu. Dolozylam do tego monitoring cyklu u gina i okazalo sie ze jak u mnie pojawial sie poztywny test to ja juz bylam w trakcie owulcji tuz przed peknieciem pecherzyka lub tuz po a nie tak jak pisze w instrukcji ze do 36h.
Cykle co 25 dni
 
Do góry