reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

a to się zestresowałam 🧐 możliwe ze testy owulacyjne wskazują ciąże? nigdy nie uprawiałam seksu bez zabezpieczenia, facet nigdy we mnie nie kończył i z gumką też nic się nie stało..
Wszystko się może zdarzyć, jeśli jest seks to może być ciąża. A u niektórych dziewczyn testy owu pokazują ciąże ale to jest 50/50. Poczekaj kilka dni i zrób test ciążowy
 
reklama
Dziewczyny czy to juz ? 22 dc testy robie po raz pierwszy ;)
 

Załączniki

  • 20210318_194453.jpg
    20210318_194453.jpg
    382,6 KB · Wyświetleń: 87
20210319_162815.jpg
dziewczyny czy test owulacyjne jest juz pozytywny ? Według mnie tak działać dzisiaj i jutro ? Kiedy brać duphostan 3 dni po pozytywnym teście ?
 
Dziewczyny 4 dni do miesiączki co to może oznaczać? Staramy się z mężem o dzidziusia czytałam kiedyś ze testy owulacyjne wykrywają ciążę..
 

Załączniki

  • 20210330_170258.jpg
    20210330_170258.jpg
    145,7 KB · Wyświetleń: 56
Dziewczyny 4 dni do miesiączki co to może oznaczać? Staramy się z mężem o dzidziusia czytałam kiedyś ze testy owulacyjne wykrywają ciążę..
Oznacza to tyle, że masz wysokie lh. Zdarza się. Z ciążą nie ma to nie wspólnego. To mit. Podejrzewasz ciążę zrób test ciążowy lub idź na betę
 
Do góry