reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Daria1486

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2021
Postów
102
Kochani, już jestem po pierwszej @ po poronieniu, teraz już wszystko jest w normie No i zaczynamy starania od nowa :) Kto jakiej firmy testy używał? Ja mam te zwykłe „ domowe laboratorium „ , słyszałam że najlepsze clearblue tam gdzie buźka się uśmiecha . Komuś pomogło robienie testów szybciej zajść w ciąży i z którego razu ?
 
reklama
Ja używałam najtańszych z Allegro i były ok. Kupowałam również z rossmana facelle i tez ok. Co do pomocy to u mnie przy pierwszym cyklu z testami raz się udało, później jednak mimo stosowania kilka miesięcy nic nie zaskoczyło. Wiec testy mogą pomoc, ale i tak trzeba mieć dużo szczęścia aby zajść w ciąże 😉
 
Ja ze swojej strony nie polecam testów owulacyjnych bo u mnie ze względu na PCOS w ogóle się nie sprawdziły. Jak zaleca producent, są one wiarygodne jedynie u osób które mają regularne cykle jak w zegarku, nie karmią piersią i nie były ostatnio w ciąży bo to wszystko może wpływać na wynik. Mój ginekolog też mi odradzał testy i zalecał stosunki przez cały cykl co 2-3 dni - wtedy po prostu nie skupiamy się na zajściu w ciążę a taka częstotliwości pozwala trafić na owulację. Ja w ten sposób zaszłam w ciążę :)
 
Ja używałam najtańszych z Allegro i były ok. Kupowałam również z rossmana facelle i tez ok. Co do pomocy to u mnie przy pierwszym cyklu z testami raz się udało, później jednak mimo stosowania kilka miesięcy nic nie zaskoczyło. Wiec testy mogą pomoc, ale i tak trzeba mieć dużo szczęścia aby zajść w ciąże 😉
Ech, w ciąże można zajść , oby donosić 🙏🏻 Ale już jestem dobrej myśli 🙂
 
Ja ze swojej strony nie polecam testów owulacyjnych bo u mnie ze względu na PCOS w ogóle się nie sprawdziły. Jak zaleca producent, są one wiarygodne jedynie u osób które mają regularne cykle jak w zegarku, nie karmią piersią i nie były ostatnio w ciąży bo to wszystko może wpływać na wynik. Mój ginekolog też mi odradzał testy i zalecał stosunki przez cały cykl co 2-3 dni - wtedy po prostu nie skupiamy się na zajściu w ciążę a taka częstotliwości pozwala trafić na owulację. Ja w ten sposób zaszłam w ciążę :)
Po ilu cyklach się udało?)
 
Ja jak kupiłam tanie na Allegro to kłamały. Bo pokazywały pik dużo szybciej. Kupiłam z domowe labolatorium i udało się w tym pierwszym cyklu
 
reklama
Do góry