reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy pozytywne usg

lojka_m

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2023
Postów
19
Hej laski. Tydzień po spodziewanej miesiączce której nie dostałam zrobiłam testy ciazowe (3) wszystkie wyszły pozytywne. Poszłam do ginekologa to na usg nie było nic widać.. bo mogło być za wcześnie tak usłyszałam od pani doktor. Kazała mi zrobić betę, czekam na następną wozyte która ma być za tydzień. Dzień po wizycie zaczęło mi się ciemne plamienie i po dwóch dniach czerwone, coś jam okres ale słabsze. Co się dzieje?
 
reklama
Powinnas skonsultowac sie ze swoja lekarka. To moze byc poronienie lub inne dolegliwosci wymagajace konsultacji z lekarzem. Bete zrobilam w koncu?
 
Betę miałam robiona w czwartek i jutro mam znowu ale nie widziałam wyników bo od razu idą do lekarki
 
Szkoda ze nie zrobilas przyrostu bety na tak wczesnym etapie to ona powie czy wzrasta czy spada, bo na usg lekarz nic nie zobaczy. Takie plamienie moze świadczyć o niskim progu i potrzeba włączyć leki, a może świadczyć o poronieniu, a moze jeszcze o czyms innym.
 
Szkoda ze nie zrobilas przyrostu bety na tak wczesnym etapie to ona powie czy wzrasta czy spada, bo na usg lekarz nic nie zobaczy. Takie plamienie moze świadczyć o niskim progu i potrzeba włączyć leki, a może świadczyć o poronieniu, a moze jeszcze o czyms innym.
Betę miałam robiona w czwartek I w jutro mam raz jeszcze ale nie widziałam wyników bo trafiają do lekarki od razu.
 
reklama
Wizyte mam w czwartek I wtedy będę wiedzieć chyba. Ale zastanawiam się czy nie zrobić sobie Beta prywatnie żeby sprawdzić sobie wcześniej
Jeśli jutro masz bete to nie widzę sensu, wyniki bedziesz miec dla siebie owszem, ale nie znasz wyników pierwszej bety wiec nie masz jak sie odnieść do tego. Szkoda ze wizyta tak późno u lekarza.
 
Do góry