reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy

Dołączył(a)
16 Październik 2020
Postów
14
Hej :)
Robiłam dziś 3 testy i 3 blade kreski. 30 dc, 15 dnia miałam stwierdzoną owulację. 25go dnia cyklu robiłam betę i wynik był negatywny. Czy możliwe, że się udało? :) betę powtórzę oczywiście w poniedziałek. Testy robione o róznych godzinach.
 

Załączniki

  • FF62E908-A02C-475A-8D7E-9637FE7E5234.jpeg
    FF62E908-A02C-475A-8D7E-9637FE7E5234.jpeg
    980,9 KB · Wyświetleń: 1 413
reklama
Ja uważam że za wcześnie, na początku ciąży to każdy dzień ma znaczenie :)
Możesz powtórzyć betę dla pewności
Wynik miałam <2, co oznaczało brak ciąży, w tym laboratorium były dwa badania hcg i nie wiem czym się różniło, tyle że zapłaciłam drożej. Oczywiście w poniedziałek idę na betę :)
 
reklama
Teraz już sama nie wiem, popełniłam na pewno błąd z tą betą, moja lekarz wyraźnie powiedziała beta, po czym przy opłacie zapytano mnie czy chcę potwierdzić ciąże no to przytaknęłam. Co o tym sądzisz? :)
Wydaje mi się że badania dobre wykonałas, nie wiem jakie może być inne.
Po prostu mogło być za wcześnie. Tak czy siak testy pokazują ciążę a te są bardzo czułe.
Jeżeli 15 mialas owu to do dnia wykonania badania upłynęło 10 dni - teoretycznie zarodek mógł się już zagnieździć ale nie musial.
Powtórz w poniedziałek i daj znać :)
 
Do góry