reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tętno płodu 11t0d

Nalia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2017
Postów
10 392
Cześć,
Czy tętno płodu w 11t0d, które wyniosło 171 u/minutę jest prawidłowe? Czytałam w Internecie, że max jest do 160, inne źródła podają do 180. Mój lekarz nic nie mówił, że tętno jest za wysokie. Dajcie znać, czy jest ok?
 
reklama
Jest ok.
Ja jak miałam ktg to różnie było raz 120 raz 140 raz 160/170
Zależy co dzidzia robi czy śpi itp :-)
Co lekarz mówił?
 
Lekarz tylko puścił bicie serca i mówił, że jest ok (nie wiem, jakie były średnie wartości, bo na monitorze wyświetlały się tylko takie kreski, nie umiałam ich odczytać). W karcie ciąży wpisał w miejscu "tetno plodu" 171. Dodatkowo, dzieciaczek się bardzo ruszał, skakał na boki, pływał, wkładał sobie rękę do ust itp.
 
Lekarz tylko puścił bicie serca i mówił, że jest ok (nie wiem, jakie były średnie wartości, bo na monitorze wyświetlały się tylko takie kreski, nie umiałam ich odczytać). W karcie ciąży wpisał w miejscu "tetno plodu" 171. Dodatkowo, dzieciaczek się bardzo ruszał, skakał na boki, pływał, wkładał sobie rękę do ust itp.
No to wszystko wporzadku spokojnie:-)
Lekarz powiedzial że ok dzidzia aktywna:)
 
Do góry