reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To nam się podoba!

Nowa porcja radości.

106797827578147ad99oa5.jpg

1168017690dcba3a136tf2.jpg

178183038384640deb4gx3.jp

1553905109f8f1ff5c4yq7.jpg
 
reklama
Moja Sarah dorabia sobie do kieszonkowego w kwiaciarni i w zeszlym tygodniu przyniosla nam prezent zrobiony wlasnorecznie.Zobaczcie same jaki sliczny jest ten wianek adwentowy.Nie moge sie doczekac zeby w pierwsza niedziele adwetu zapalic pierwsza swieczke.




Jestem dumna z mojej Sary.Obrus wychaftowala rok temu moja tesciowa i tez mi sie bardzo podoba.
 
marzenalicja wieniec jest wspanialy. Świetna kompozycja, rewelacyjny dobór kolorow i wywazone proporcje!! Gratulacje dla utalentowanej artystki!!
Nie myslałas dla Sarah o szkole plastycznej??
 
reklama
żaneta podziwiam!!!!!!! ja umiem prawie wszystko - szyc nie umiem - jak próbowałam to sobie paznokiec przeszyłam, odtad z daleka omijam maszyne...buhahahahaha
 
Do góry