reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Torbiele płodu pomocy!

Temat na forum 'BB położna radzi mamom' rozpoczęty przez grzelak989, 18 Lipiec 2018.

1. ForgetMeeNot

ForgetMeeNot Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jestem właśnie po połówkowych i po torbiele się wchłonęły. Nie ma o nich śladu :) :) :)
    pojawił się natomiast problem z szyjką... ehhhh . ciągle coś. W moim wypadku I trymestr był bezobjawowy i bez najmniejszych dolegliwości, w drugim natomiast ciagle coś

2. grzelak989

grzelak989

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja niedawno leżałam w szpitalu i rozmawiałam z Panią Profesor na temat tych torbieli, ona powiedziała że jeżeli pozostałe markery są w normie i badania zarówno matki jak i dziecka to nie ma co się doszukiwać bo torbiele są takim etapem przejściowym w rozwoju dziecka, mogą się pojawiać w różnych miejscach i w różnych ilościach ale nie należy się nimi przejmować bo wchłoną się tylko trzeba dać im czas, czasem nawet po porodzie. Ja jestem obecnie w III trymestrze 31 tydzień i mimo że przytyłam 10kg po prostu się toczę, strasznie się męczę do tego jeszcze przy niewielkim wysiłku macica mi się stawia i brzusio twardnieje więc muszę się oszczędzać żeby mój maluszek posiedział sobie tam jeszcze troszeczkę.

3. reklama
  4. justyna_w26

justyna_w26

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No i mam nadzieje ze tak faktycznie z tymi torbielami jest :) a Tobie wspolczuje, u mnie jutro zaczyna sie 33tc, juz ponad miesiac temu mialam 14kg na plusie teraz juz boje sie wazyc ale odziwo czuje sie napawde dobrze :) mam nadzieje ze uda Ci sie dotrwac chociaz do 37 tygodnia, powodzenia

5. ForgetMeeNot

ForgetMeeNot Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A bierzesz jakieś leki rozkurczowe? Ja jestem w 21+5 dzisiaj a oś ponad tygodnia jestem na nospie forte. Tez mi brzuch zaczął twardniec i się spinać

Poleć forum