reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TORUŃ - ginekolog

Staraczka2016

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2016
Postów
17
Nie znalazłam nigdzie tematu, który jest tylko o tym.... wiec go założyłam... ;)
Nie jestem jeszcze w ciąży, ale niedługo zacznę się starać i szukam ginekologa. Chciałam kobietę, jednak już sama nie wiem...
Zastanawiałam się nad Panią Izabelą Dziekońska-Marcinak jednak jak patrzyłam na ceny w matopacie to koszt wizyty to ponad 200 zł. Wtedy zaczęłam zastanawiać się nad lekarzem na nfz i znalazłam Pana Piotra Bernarda. Przyjmuje w Citomedzie czyli tam gdzie jestem zarejestrowana. Chodziła któraś z Was do niego w ciąży? Jak opinię, terminy? A może polecacie kogoś innego z Torunia? Nie chciałabym też dużo płacić za wizytę, ale najważniejsza jest dla mnie opieka w ciąży. Dziękuję za pomoc. :)
 
reklama
Pana Dr Bernarda nie znam i nie słyszałam o nim. Aktualnie jestem w 9 tyg ciąży i na wizycie byłam w Civis Vita u dr Anny Lemkę na NFZ. Z Panią dr miałam styczność dopiero 2 razy. Pierwszy raz na pogotowiu z bólem brzucha a potem już na pierwszej wizycie ciążowej. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Pani dr jest młoda, miła, ciepła, szczegółowa. Bardzo dokładnie mnie zbadała. Poświeciła dużo czasu, wszystko tłumaczyła rozwiewała wątpliwości. Puki co jestem naprawdę zadowolona. Tym bardziej ze jestem już po jednym poronieniu i w drugiej ciąży martwię się o wszystko. Fajne jest to ze w Civis vita maja odrazu laboratorium wiec wystarczy ze tydzień przed kolejna wizyta zgłoszę sie na pobranie krwi- oczywiście za darmo. Wiec wszystko jest na miejscu.
 
Do góry