reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

nie chodzimy normalnie na kasę

a jaki fotelik pokaż, ja nie wiem jaki kupić, i chciałabym żeby mi Andrew polakierował rower na jakiś odlotowy kolor :D może jakiś purpurowy albo dziki róż wściekły :D
 
reklama
Hej BB-ciotki


... co do rowerowej wycieczki to ja bardzo chętnie o ile mnie zabierzecie ze sobą ;-) no i Blanullę :-D a co do lekarzy to my chodzimy do Ornass i jak dla mnie super, choć tak jak piszecie każdy lekarz ma swoje + i -, ja w ogóle uważam że w citomedzie to taki przemiał jest :sorry:


Luzna a do Ornasowej są zapisy???? bo ja już jak Blanka się urodziła to słyszałam, że do niej nie ma już zapisów chyba że rodzeństwo :eek: no ale to było już rok temu :cool2:


Pzdr
 
Batonik tak są zapisy do niej :tak: Dużego wyboru nie ma...eh
Co do rowerów - nie marudzić mi tam :-D jak nie ma się roweru to pożyczyć albo kupić dla zdrowia :))) używkę nawet - można znaleźć bardzo fajne i niedrogie rowery używane:tak: Sama jeżdżę na gracie:-D ale grunt że jeździ i z dupska kg spadają :-p
 
Zależy od wymagań...jak dobrze poszukać, to można coś wyskrobać w miarę swoich możliwości. My mamy 3 rowery :-D plus 3-kołowiec Alana :-D
 
stara damka bez przerzutek kupisz za 150-250zł goła do przeglądu
damka z przerzutkami od 300-500zł do przeglądu
500-1000 w pełni sprawna więc co by nie mówić za używanego grata do roboty 400zł to drogo jak dla mnie
 
hej ciotki planujecie swoje dzieciaki posłac do przedszkola? Bo ja Piotrka wysyłam w tym roku. Miałam farta i dostalismy sie juz do przedszkola na ul. Spóldzielczej. oczywiscie chce tez startowac do miejskiego, ale juz mamy miejsce w prywatnym wiec sie tak nie stresuje.
 
reklama
Alana zapisałam do Bim Bam Bino. Zobaczymy, jak mu się spodoba w przedszkolu. Będzie jednym z najmłodszych zapewne.
 
Do góry