reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Chyba trzeba gdzieś rozreklamować ten wątek, bo się Ateczka trochę tu nudzisz, co? Jakoś nie wierzę, że na całym BB są tylko trzy mamy z Torunia :baffled:? Ja z rana jestem w pracy, a w weekendy zajmuje się domem, jak już wcześniej pisałam w piątki mam więcej czasu do południa, ale to też nie zawsze. Mam nadzieje, że kiedyś uda nam się trochę "pogadać" :sorry2:
 
reklama
Witam!

Kasiu,mi też trudno uwierzyć,ze sa tu tylko 3 mamy torunianki..................:baffled:
Nikogo jednak na siłę nie ściągniemy,w końcu jest coś takiego jak forum regionalne i jak ktoś chce pogadać z ludźmi z miasta to powinien wiedzieć gdzie szukać
 
cześć dziewczyny
nie mogłam się oprzeć ,żeby wskoczyć na Wasze forum regionalne!
Jestem rodowitą torunianką jednak od trzech lat mieszkam w Szczecinie.
Bardzo mi miło,że mogę Was poznać

pozdrawiam
 
Witaj Juliojd!

Powiedz,które miasto piękniejsze?Szczecina nie znam.
Lepiej się tam mieszka?
Jak będziesz miała chwilkę to zagladaj
 
reklama
Witam i ja z Torunia:-)

Jakiś ponad rok temu zakładałem wątek dla Torunia i nikt się nie zgłosił:zawstydzona/y: dlatego jestem pozytywnie zaskoczona że jednak ktoś się znalazł

Ja z mężem i synem Kubą mieszkamy na Gagarina w akademiku;-)

Pozdrawiam
 
Do góry