reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Toxoplazmoza słabo dodatnia

bleucoco

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej! Czy któraś z Was w trakcie ciąży miała słabo dodatnie wyniki IgM toxo? Dziś odebrałam wyniki i IgG 46,2 (dodatnie powyżej 3, ale przy czynnym zakażeniu sięga powyżej 300), a IgM wyszło 0,990 (wynik dodatni jest powyżej 0,6, więc niewiele podwyższone).

Badania robiłam w Diagnostyce, mojej znajomej zrobili te badania fałszywie dodatnie... Jutro powtarzam w CMD oni korzystają z Synevo. Zobaczę jakie będą wyniki.

Zastanawiam się czy któraś z Was miała podobną sytuację? Zaczęłam 7 tc, a wizyta u gine dopiero w sobotę.

reklama

GabrielaNowak85

Moderator
Członek załogi
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Trzeba będzie sprawdzić, czy IgG i IgM rośnie, robi się ponownie badania po 2-3 tygodniach. Z dodatnim IgM trzeba się szybko skonsultować z lekarzem.

IwonaPs.

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja w ciąży miałam Igg dodatnie a Igm wynik wątpliwy. I na początku dostałam antybiotyk później wynik Igm wyszedł negatywny. Zbadali awidność i wyszła niska, że świeże zakażenie a później znowu Igm wynik wątpliwy (w ciągu całej ciąży miałam takie dziwne wyniki) Najlepiej zbadać wtedy awidność (proszę sobie poczytać) duża oznacza, dawno przebytą chorobę.

Stima

Fanka BB :)
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Dokladnie, zbadaj awidnosc. Mnie akurat toxo wychodzila ujemna. Ale różyczka i cytomegalia Igm dodatnie, fałszywie dodatnie.

anecia_o

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tak jak piszą dziewczyny, powtórz badanie i zrób awidność.....będziesz więcej wiedzieć.

Do góry