reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toxoplazmoza w III trymestrze

Dołączył(a)
7 Grudzień 2020
Postów
4
Witam wszystkich serdecznie,
Chciałam zapytać czy jest tu osoba, u której wykryto toxoplazmoze w III trymestrze ciąży? Proszę o wypowiedź tylko osoby, których dotyczy pytanie. Naczytalam się już o toxoplazmozie w pierwszych trymestrach, o przebytych przed ciążą itd itd. Jestem w 35 tyg. Ciąży , w I trymestrze toxo wykluczono, w III trymestrze kontrolne powtorzylam badanie i wyszło dodatnie iGg i igm co oznacza świeże zakażenie, zrobiłam awidnosc na toxo i czekam na wyniki. Bardzo martwię się o synka, czy jest tu ktoś kto był/jest w podobnej sytuacji i chciałby się podzielić swoją wiedzą na ten temat? pozdrawiam!
 
reklama
Do góry