reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trampolina dla dzieci

Dołączył(a)
16 Marzec 2023
Postów
1
Wiem, że to dość kontrowersyjny temat, ale możecie poradzić, jaką trampolinę kupić dla dwójki dzieci? Chodzi mi nie tylko o firmę, ale i o rozmiar. Czy taka około 3m wystarczy?
 
reklama
Zabawa dwójki dzieci na trampolinie może zakończyć się poważnymi urazami. No, ale to pewnie wiesz skoro piszesz, że kontrowersyjny. Lepiej niech bawią się osobno, może być na początku trudno, ale bezpieczniej.
 
3m będzie ok.
I matko święta już nie przesadzajmy że zaraz się skończy nie wiadomo jakimi urazami🤦 jeździć na rowerze czy hulajnodze też się zabroni tym dzieciom bo może się przewrócić i zrobić krzywde? Bawić na placu zabaw i zjeżdżać na zjeżdżalni też bo może być uraz? Biegać też bo nie daj boze się przewróci? Dajmy tym dzieciom żyć i nie popadajmy w paranoję 🤷
 
Widziałam dzieci z wypadkami z trampoliny i może temu mam uraz. 3 latek bez oka jakoś zapada w pamięć.
 
Mi fizjo opowiadał o dziecku, któremu dziadek wyrwał ramię z barku, bo nosił je na "barana", młody się zsunął, dziadek chciał złapać i wypadek był poważny. Można sobie zrobić krzywdę zawsze i na wszystkim.

Sąsiedzi mają 3m, córki 4 i 8 lat i są zachwycone.
 
Wiem, że to dość kontrowersyjny temat, ale możecie poradzić, jaką trampolinę kupić dla dwójki dzieci? Chodzi mi nie tylko o firmę, ale i o rozmiar. Czy taka około 3m wystarczy?
Trampolina 3m spokojnie wystarczy.

A co do wypadków :
u znajomych dzieci zawsze skakały razem i nigdy nic się nie stało, mimo że się szturchały, wpadały na siebie, nie raz w towarzystwie dodatkowych dzieck.
A nagle gdy jedno dziecko bawiło się w trampolinie samo ... złamało nogę .
Źle wylądowała, wręcz bardzo niefortunnie.
Wypadki jak to wypadki - wszędzie się zdarzają .
 
Ale sa trampoliny zamykane w siatce, maja zabezpieczenia. Także nie powinno się nic takiego wydarzyc
To się nie dzieje bo spadają z trampoliny, tylko jak są w środku. Zderzają się, upadają na siebie. Złamana kość najmniejszy problem bo się zrośnie.
 
reklama
Zabawa dwójki dzieci na trampolinie może zakończyć się poważnymi urazami. No, ale to pewnie wiesz skoro piszesz, że kontrowersyjny. Lepiej niech bawią się osobno, może być na początku trudno, ale bezpieczniej.
Serio my mamy trampolinę już tyle lat i nikt nic sobie nie zrobił jak masz dobrze zabezpieczone to jest bezpieczne.
 
Do góry